Domů » Bleskovky » Apple dnes znovu představí chytré hodinky Watch: Sledujte keynote online

Apple dnes znovu představí chytré hodinky Watch: Sledujte keynote online

Apple si na dnešní den připravil další keynote, na které se bude hovořit především o chytrých hodinkách Apple Watch. Ty už sice oficiálně byly představeny 9. září loňského roku, ale přesto u nich stále zůstává řada otazníků, a právě na ty by dnešní akce měla přinést odpovědi. Dočkat bychom se měli také upřesnění ohledně ceny a data zahájení prodeje v jednotlivých zemích.

Apple celou keynote tradičně bude streamovat online, nicméně pro sledování videa je nutné vlastnit počítač se systém OS X nebo zařízení s iOS. Video budete moci sledovat od 18:00 na této adrese. Klíčové informace z akce budeme průběžně publikovat také na našem speciálním twitteru @smartmania_live. Majitelé počítačů s Windows a dalšími systémy pak mohou zkusit štěstí s video streamem na službě ustream.tv.

Tip ke čtení – Apple Watch a aplikace: Umí jablečné hodinky víc než konkurence? (přehled funkcí)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

13 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Hustý věci na ten Health.

  • Johny (neregistrovaný)

   Zlatej macbook, pěkný. Tohle zařízení jsem nikdy nechtěl, ale pěknej produkt, pěkná prezentace (ta inspirace bondovkama :D )

  • Johny (neregistrovaný)

   Hahaha, applewatch má Glances… tak teď se tu minimálně pět lidí zadusilo pěnou nenávisti :D

  • shd (neregistrovaný)

   no super idem sa z toho poondit, kedze to nema GPS a mozes to nosit akurat ako hodinky ktore mozes 2x do dna nabijat a tam to hasne …. ty by si sa urobil aj keby ti predali kus karotnu za 5000kc len aby to bolo to nakusnute jablko..

  • Johny (neregistrovaný)

   Jsem zvědav jak dlouho ti bude trvat, než pochopíš že tvý dementní příspěvky nehodlam nadále číst :D Řekl bych že to nepochopíš nikdy.

 2. Ač jsem o Apple Watch dosti přemýšlel, ale 20 tis za gadget co nevydrží do večera, to je raketa. :-/

  • Johny (neregistrovaný)

   Tak ve standardní verzi nestojí 20K, ale ani tak mi nepřesvědčili a nedali rozumný důvod, proč bych si to zařízení měl pořídit. Možná bych to zvažoval tak za 2500, ale za 3x tolik? Opravdu nevidím nic, co by přinesli, že by někomu zásadně zkvalitnilo užívání telefonu nebo průběh dne.

  • Mě se líbí ty classic s kovovým páskem. Ty budou cca za 20k, možná i víc. Čekal jsem max 10tis, to bych byl ještě schopen akceptovat (je to přeci jen dražší jablko), ale tohle vážně ne.

  • Johny (neregistrovaný)

   No jako za kovovej řemínek dát jako za hodinky, to by mi přišlo trochu přitažený za vlasy :D Ten price-scaling mi přijde nějakej divnej, když za základní dáš 349 a za lepší řemínek dáš 650? :D Tomu řikam hardcore :D

   Osobně jsem zvědav na cenu toho steelmesh řemínku. To je dlouhá léta módní fauxpas a já jsem jeho obřím příznivcem. Tak jako tak do těch hodinek teď nepujdu a počkam si, co další generace.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).