Domů » Bleskovky » Apple dnes představí nové iPhony a chytré hodinky: jak přenos sledovat?

Apple dnes představí nové iPhony a chytré hodinky: jak přenos sledovat?

Apple dnes v 19:00 českého času nabídne živý přenos z tiskové konference – keynote. Ta se tentokrát vůbec poprvé v historii společnosti odehraje v novém „UFO sídle“ společnosti (Apple Campus 2), a to konkrétně v divadle Steva Jobse, které má kapacitu zhruba 1000 návštěvníků a které jablečný gigant stihl dokončit těsně před dnešní akcí.

Live stream přímo na YouTube

Dnešní večer bude patřit nejen trojici nových iPhonů (výroční model X s OLED displejem a dva klasické – iPhone 8 a iPhone 8 Plus), ale dočkat bychom se měli také třetí generace chytrých hodinek Apple Watch, které by se měly objevit i ve variantě s podporou LTE.

Jak keynote sledovat živě?

Uživatelé zařízení se systémem macOS, iOS a Apple TV budou moci live stream z akce sledovat dnes od 19:00 našeho času na této stránce (vyžadován je prohlížeč Safari), podporován je také systém Windows 10 a prohlížeč Microsoft Edge. Majitelé zařízení se starší verzí systému Windows či telefonů a tabletů s Androidem budou moci přenos sledovat neoficiální cestou, a to skrze VLC Player, stačí si v něm jen otevřít síťovou URL adresu streamu, která je následující:

https://p-events-delivery.akamaized.net/17oiubaewrvouhboiubasdfv09/m3u8/atv_mvp.m3u8

Během dnešního večera se na SMARTmanii můžete těšit na sérii článků, ve kterých vám všechny jablečné novinky podrobně představíme. Pokud nechcete, aby vám nějaká novinka unikla, sledujte nás na Facebooku, skrze webové notifikace (stačí kliknout na ikonku zvonečku v levém rohu stránky), nebo se přihlaste k odběru našeho RSS kanálu.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

7 komentářů

  1. Nooo, za to že ten stream pôjde aj na MS Edge maju u mňa plus :D

  2. Je ešte čo predstavovať? :)

  3. Tak jak se připojím přez VLC?

  4. Ja som to proste zadal do youtube a pozeram :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).