Domů » Bleskovky » Tady bude představen nový iPhone: proleťte se kolem divadla Steva Jobse

Tady bude představen nový iPhone: proleťte se kolem divadla Steva Jobse

Letošní keynote k představení nového iPhonu bude něčím zvláštní. Poprvé se totiž odehraje ve Steve Jobs Theater, které je součástí nového kampusu Applu. Přesně jeden týden před odhalením nové vlajkové lodi natočil Duncan Sinfeld se svým dronem video celého kampusu, včetně záběrů na divadlo Steva Jobse.

APPLE PARK: September 2017 | From Dreams to Reality

Zajímavostí je, že na videu se divadlo Steva Jobse de facto nenachází. Na povrchu je totiž pouze hlavní vchod. Samotné divadlo nalezneme v podzemí proskleného vestibulu. O dostatku míst pro novináře a zaměstnance není sebemenšího sporu – divadlo pojme až tisíc návštěvníků.

iMyFone Umate Pro – bezpečné odstranění vašich dat z iOS zařízení
(reklamní text) Myslíte si, že je mazání textových zpráv, historie hovorů a dalších dat přímo z telefonu bezpečná tak, že nemůže dojít k obnově těchto dat? Bohužel může, jelikož data zůstanou uložena v telefonu a se speciálními nástroji je možné je obnovit. Nástroj iMyFone Umate Pro to však umí vyřešit a všechna data umí bezpečně smazat z vašeho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Klíčové funkce iMyFone Umate Pro:

  1. kompletní odstranění dat z iOS bez možnosti obnovení: zprávy, kontakty, historie hovorů, fotografie a video, data prohlížeče…
  2. 100% odstranění dat aplikací třetích stran: WhatsApp, WeChat, Kik, Viber a další…
  3. bezpečné vymazání dat pro případ, kdy prodáváte svůj iPhone a nechcete, aby data někdo mohl obnovit.

Stáhněte si iMyFone Umate Pro pro Windows / pro Mac

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. To je vela 1000 na to že to bude predstavenie iphonu? Aby nestali ďalší pred budovou…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).