Aplikace Zuno: S Misí Ice Hotel můžete natočit šílená videa

Všichni, kteří používají aplikaci mobilního bankovnictví ZUNO a zároveň Facebook, se můžou zúčastnit soutěže s názvem Mise Ice Hotel. S mobilní aplikací je možné otevřít si pobočku, stát se klientem nebo realizovat bankovní transakce i na nejodlehlejších místech. Prostřednictvím hlasování jsou průběžně vybíráni výherci šesti kamer GoPro i hlavní výhry, pobytu pro dva v ledovém hotelu ve švédském Jukkasjärvi.

Hitem současnosti jsou právě tato videa pořízená ve vysokém rozlišení z pohledu osoby, která natáčí. K Misi Ice Hotel se můžete přidat na facebookových strákách této online banky.

Je to jednoduché. Soutěžící po stažení aplikace od ZUNO zadá svou polohu, vyfotí se, napíše krátký odkaz a příspěvek přidá na fanouškovskou stránku ZUNO na Facebooku. Ze všech přidaných fotek bude vznikat živá online mapa “kapesních poboček”. A co všechno potom můžete natočit. Příkladů není málo.

Přemýšleli jste někdy o kameře na obojku vašeho psa?

GoPro HD: Beautiful Day at the Dog Park

Hodně lidí si jen tak vyskočilo z letadla poblíž amerického Chicaga. Opravdu hodně lidí :)

WARZONE IN REAL LIFE - World Record Skydive - PUB G FORTNITE

Lyžování s padákem na zádech. Co takhle strhnout lavinu a pak z ní uletět?

GoPro HD: Avalanche Cliff Jump with Matthias Giraud

Jste trošku bláznivý biker, co nemá přes zimu do čeho píchnout. Pak je tady pro vás jen jeden pravý závod. Ve Švýcarsku vyrazíte na zasněženou sjezdovku a dáte si ji ve 130 km/h…

Glacier Bike Saas Fee 2013 Snowdownhill Race

Prostě hezký pohled. A samozřejmě špičkové surfování, že ano…

GoPro HD: Alana and Monyca Surfing Hawaii
?rel=0
Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku