Domů » Bleskovky » Aplikace Zuno: S Misí Ice Hotel můžete natočit šílená videa

Aplikace Zuno: S Misí Ice Hotel můžete natočit šílená videa

Všichni, kteří používají aplikaci mobilního bankovnictví ZUNO a zároveň Facebook, se můžou zúčastnit soutěže s názvem Mise Ice Hotel. S mobilní aplikací je možné otevřít si pobočku, stát se klientem nebo realizovat bankovní transakce i na nejodlehlejších místech. Prostřednictvím hlasování jsou průběžně vybíráni výherci šesti kamer GoPro i hlavní výhry, pobytu pro dva v ledovém hotelu ve švédském Jukkasjärvi.

Hitem současnosti jsou právě tato videa pořízená ve vysokém rozlišení z pohledu osoby, která natáčí. K Misi Ice Hotel se můžete přidat na facebookových strákách této online banky.

Je to jednoduché. Soutěžící po stažení aplikace od ZUNO zadá svou polohu, vyfotí se, napíše krátký odkaz a příspěvek přidá na fanouškovskou stránku ZUNO na Facebooku. Ze všech přidaných fotek bude vznikat živá online mapa “kapesních poboček”. A co všechno potom můžete natočit. Příkladů není málo.

Přemýšleli jste někdy o kameře na obojku vašeho psa?

Hodně lidí si jen tak vyskočilo z letadla poblíž amerického Chicaga. Opravdu hodně lidí :)

Lyžování s padákem na zádech. Co takhle strhnout lavinu a pak z ní uletět?

Jste trošku bláznivý biker, co nemá přes zimu do čeho píchnout. Pak je tady pro vás jen jeden pravý závod. Ve Švýcarsku vyrazíte na zasněženou sjezdovku a dáte si ji ve 130 km/h…

Prostě hezký pohled. A samozřejmě špičkové surfování, že ano…

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).