Domů » Bleskovky » Aplikace Foap přichází na Android: Vydělejte si prodejem vlastních fotografií

Aplikace Foap přichází na Android: Vydělejte si prodejem vlastních fotografií

Foap je obchod s fotografiemi, který má již nějaký čas aplikaci pro zařízení se systémem iOS. Od minulého týdne nabízí také vlastní aplikaci pro operační systém Android. Foap není pouze místem, kde obrázky nakoupíte, ale můžete je i prodávat. Stačí vytvořit učet nebo se přihlásit pomocí Facebooku, a můžete nahrávat fotografie přímo z mobilního telefonu.

 

Fotografie jsou hodnoceny komunitou, a pokud dojde k jejich schválení, tak jdou do prodeje. Každý obrázek se prodává za deset dolarů a na váš účet se v případě prodeje připíše pět dolarů. Zajímavější možnost pro výdělek vytvářejí velké společnosti jako Sony, Puma a Axe. Ty nabízejí stovky až tisíce dolarů za fotosoutěže, kde žádají fotografy, aby zachytili specifický obrázek, o který mají společnosti zájem. Aplikaci můžete bezplatně stáhnout na Google Play a v App Store.

- -

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).