Sledujte nás na YouTube

Aplikace Foap přichází na Android: Vydělejte si prodejem vlastních fotografií

Foap je obchod s fotografiemi, který má již nějaký čas aplikaci pro zařízení se systémem iOS. Od minulého týdne nabízí také vlastní aplikaci pro operační systém Android. Foap není pouze místem, kde obrázky nakoupíte, ale můžete je i prodávat. Stačí vytvořit učet nebo se přihlásit pomocí Facebooku, a můžete nahrávat fotografie přímo z mobilního telefonu.

 

Fotografie jsou hodnoceny komunitou, a pokud dojde k jejich schválení, tak jdou do prodeje. Každý obrázek se prodává za deset dolarů a na váš účet se v případě prodeje připíše pět dolarů. Zajímavější možnost pro výdělek vytvářejí velké společnosti jako Sony, Puma a Axe. Ty nabízejí stovky až tisíce dolarů za fotosoutěže, kde žádají fotografy, aby zachytili specifický obrázek, o který mají společnosti zájem. Aplikaci můžete bezplatně stáhnout na Google Play a v App Store.

- -

David Podzimek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *