Domů » Články » Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (29. 10. 2021)

Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (29. 10. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS velmi kvalitní a jejich vývojáři si zaslouží uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Apple App Store nahled SMARTmania
Jaké aplikace a hry jsou pro iOS zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr se zaměřuje především na herní tituly, ať už jde o retro RPG, legendární roguelike tituly či oddechové hry o řešení dopravní situace. Na své si ale přijdou i tvůrci elektronické hudby, uživatelé programu Pages či lidé, kteří si jen chtějí vytvořit vlastní tapetu.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

FTL: Faster Than Light

Hra Faster Than Light patří mezi legendy žánru roguelike. Chopíte se v ní svého vesmírného plavidla a snažíte se zachránit celou galaxii. Pochopitelně to ale není snadný úkol, takže se připravte, že tento koloběh budete několikrát opakovat. Zvládnete to? Původní cena hry byla 250 korun.

‎FTL: Faster Than Light
‎FTL: Faster Than Light
Autor: Subset Games
Cena: 79,00 Kč

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).