Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (18. 11. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (18. 11. 2021)

Kdo by neměl rád výhodné slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android prvotřídní a jejich vývojáři si zaslouží respekt, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá sleva či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr je především o hrách, a to jak vážněji laděných titulech o protinacistickém odboji, tak oddechových diablovkách či karetní hře s vybuchujícími kočkami. Na své si ale přijdou také matematici, kterým se před nadcházejícím zkouškovým obdobím jistě hodí každá pomoc.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Through the Darkest of Times

Pokud si ještě jednou chcete připomenout včerejší výročí 17. listopadu, je ideální hrou Through the Darkest of Times. V ní se vžijete do role organizátora odboje v nacistickém Německu, který musí řešit nejen klíčové otázky, jako například kde udeřit proti nacistům dříve, ale také vnitřní pnutí uvnitř odbojové skupiny. Původní cena hry byla 200 korun.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).