Domů » Články » Anthelion 2: Již brzy i na vašem PocketPC

Anthelion 2: Již brzy i na vašem PocketPC

LogoNa webu známých herních vývojářů PDAmill (Flux Challenge, Arvale) se objevila informace o připravovaném pokračování úžasného vesmírného simulátoru Anthelionu. Nový Anthelion 2 s sebou přináší ještě excelentnější grafiku než jeho první díl a hlavně vylepšenou hratelnost a samozřejmě nové, daleko více propracované mise.

Kdo někdy hrál Anthelion, jistě mi dá za pravdu, že se u téhle hry dalo vydržet neskutečně dlouho a svou hratelností je na vrcholu herních prožitků pro PPC vůbec. Ale pozor, nejen, že nám pánové z PDAmill naservírovali toto žhavé info, ale ještě poskytli ke stažení hratelnou betaverzi (0.5) hry Anthelion 2 !

V novém Anthelionu 2 se také dočkáme plné podpory VGA displejů (tuto volbu si vybíráte již při instalaci hry) a bude se tak jednat o první 3D hru pro VGA rozlišení vůbec (která nevyžaduje HW grafickou 3D akceleraci). Nyní nám už nezbývá, než se těšit na plnou verzi hry, která by se také měla objevit během několika týdnů !

O tom, jak parádně hra vypadá si můžete udělat obrázek z našich screenshotů, betaverzi hry pak stahujte přímo ze stránek výrobce.

Screenshoty:
1 2

3

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).