TOPlist

Anthelion 2: Již brzy i na vašem PocketPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

LogoNa webu známých herních vývojářů PDAmill (Flux Challenge, Arvale) se objevila informace o připravovaném pokračování úžasného vesmírného simulátoru Anthelionu. Nový Anthelion 2 s sebou přináší ještě excelentnější grafiku než jeho první díl a hlavně vylepšenou hratelnost a samozřejmě nové, daleko více propracované mise.

Kdo někdy hrál Anthelion, jistě mi dá za pravdu, že se u téhle hry dalo vydržet neskutečně dlouho a svou hratelností je na vrcholu herních prožitků pro PPC vůbec. Ale pozor, nejen, že nám pánové z PDAmill naservírovali toto žhavé info, ale ještě poskytli ke stažení hratelnou betaverzi (0.5) hry Anthelion 2 !

V novém Anthelionu 2 se také dočkáme plné podpory VGA displejů (tuto volbu si vybíráte již při instalaci hry) a bude se tak jednat o první 3D hru pro VGA rozlišení vůbec (která nevyžaduje HW grafickou 3D akceleraci). Nyní nám už nezbývá, než se těšit na plnou verzi hry, která by se také měla objevit během několika týdnů !

O tom, jak parádně hra vypadá si můžete udělat obrázek z našich screenshotů, betaverzi hry pak stahujte přímo ze stránek výrobce.

Screenshoty:
1 2

3

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku