Domů » Bleskovky » Ani do Berlína letos nepojedeme: veletrh IFA 2020 byl zrušen

Ani do Berlína letos nepojedeme: veletrh IFA 2020 byl zrušen

Veletrh CES byl jediný, který se letos „stihl“ uskutečnit, a to díky tomu, že v Las Vegas každoročně startuje už na začátku ledna. Únorový Mobile World Congress v Barceloně byl letos kvůli koronaviru zrušen a stejný osud nyní potkal i veletrh spotřební elektroniky IFA, který se každoročně koná v Berlíně.

IFA Berlin
Veletrh IFA 2020 se letos neuskuteční. Klíčové konference by se měly přesunout do online prostoru.

Organizátoři ale přesto mají v plánu část z programu uskutečnit. Jak, zatím neprozradili, ale dá se očekávat, že klíčové tiskové konference se budou streamovat online. V Berlíně platí zákaz pořádat akce nad 5 000 lidí až do 24. října.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. Marek Studnicka

    To se může ještě změnit-proč ne?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).