Domů » Bleskovky » Angry Birds Space: Válka s prasátky a gravitací už za pár dní (video)

Angry Birds Space: Válka s prasátky a gravitací už za pár dní (video)

Další přírůstek do ptačí ságy přijde už za pár dní a abychom vám čekání zpříjemnili, přinášíme vám videa z konference SXSW. Nové dobrodružství populárních opeřenců se tentokrát odehrává ve vesmíru a při boji proti zákeřným čuníkům tak budete muset počítat s obměnou herních prvků, zejména ve formě gravitačních polí.

Úprav se dočkají i hlavní protagonisté, například žlutý ptáček zfialověl, přibylo mu laserové vidění a hlavně mu budete moci určit libovolnou změnu směru letu.

Díky spolupráci Samsungu a Rovia byla hra prezentována na Galaxy Note. Vlastníci tohoto zařízení se navíc dočkají speciálního balíčku třiceti sofistikovaných úrovní s názvem Danger Zone, který jim bude přístupný ke stažení zdarma, zatímco ostatní si jej budou muset zakoupit skrze aplikaci samotnou.

Hra se společně s Danger Zone na Google Play obejví již 22. března, stejné datum si mohou zakroužkovat i uživatelé iOS zařízení. Aby toho nebylo málo, za oněch 9 dní vyjdou i verze pro PC a Mac. Tešíte se?

Zdroj

Jiří Hanč

7 komentářů

 1. xHeretic (neregistrovaný)

  A co cena…o té žádné zmínky?

 2. StepanP (neregistrovaný)

  A pro Windows Phone zatím nic co? Tam stále čekáme na Rio.

 3. Hrošík (neregistrovaný)

  Těšim se jak malej kluk, bude to skvělej počin.

 4. janac_marek (neregistrovaný)

  To žiaľ preto, lebo ešte nie je pdporovaný natívny kód a predaje nie sú až také veľké aby sa im to oplatilo kompletne prekopať.

  Už nech je tu tá natívna podpora. Mala byť v Tangu. Bude? Alebo až v Appole?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *