Sledujte nás na YouTube

Angry Birds Space: Nový díl naštvaných opeřenců vás zavede do vesmíru

Společnost Rovio vydala nové video, ve kterém láká na další díl Angry Birds, který dostal podtitul Space. Hlavními partnery hry se stala NASA a National Geographic. Vzhledem k tomu, že nás tenhle díl zavede do vesmírného prostředí, můžeme se těšit na různá vylepšení v podobě snížené gravitace, zpomalení času či ničení objektů pomocí speciálního světelného paprsku. Vydání hry pro iOS a Android je naplánováno na 22. března; doufejme, že se později dočkáme také verze pro Windows Phone.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. janac_marek (neregistrovaný)

    Fakt škoda, že na WP niektoré hry chýbajú, ako aj Reckless Racing.

    S povolením nat´vineho kódu sa to isto zmení.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *