Domů » Bleskovky » Angry Birds berou útokem Formuli 1 i Matějskou pouť

Angry Birds berou útokem Formuli 1 i Matějskou pouť

Skoro to vypadalo, že šílenství okolo Angry Birds začalo pomalu utichat. Vývojáři z Rovia však o sobě nedávno dali vědět v souvislosti s dalším dílem, který ponese název SpaceNová dobrodružství populárních opeřenců se tentokrát budou odehrávat ve vesmíru a při boji proti zákeřným čuníkům tak budete muset počítat s obměnou herních prvků, zejména ve formě gravitačních polí.

  

A to není vše, finský pilot Formule 1 Heikki Kovalainen, který jezdí za stáj Caterham, tento víkend při velké ceně Austrálie odstartuje s přilbou s motivy Angry Birds. Vývojáři z Rovia jsou mimochodem také z Finska. Když zaostříte na třetí fotografii, pravděpodobně vám neunikne, že Heikki přilbu fotí Nokií Lumia 800. Angry Birds mimochodem zavítali i na Matějskou pouť; speciálně upravenou střelnici pro vás vyfotil náš redaktor Tomáš Slavíček.


  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
janac_marek
Anonym
janac_marek

Najprv som myslel, že to nie je Lumia 800 ale o neúspešnú sestru N9, lebo nemá tlačidlá. Potom som si všimol button na foťák a aj ikony dole a je to WP.

Je tam nejaký bug že nesvieta tlačidlá alebo ide o nedokonalú prácu s photoshopom? :)

diviline
Anonym
diviline

Ty tlačítka svítí =)

GreenArrow
Anonym
GreenArrow

„neúspešnú“ :-D

Proto se jí prodalo 2x tolik než lumie 800,že?

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Janac co to zase placas,zatim se N9 prodalo vice (jak uz i napsal Greenarrow) nez Lumii 800 a to prosim bez reklamy a jeste jen na vybranych trzich.Zatim je za neuspesnou oproti N9 spise Lumia 800 ty srandisto.

Gater
Anonym
Gater

Ona tam neni tma, tak proc by mely svitit ?

Peete
Anonym
Peete

GreenArrow: nechte ho, vždyť je fanusik nebo jak to posledně psal :D

Jirka (neregistrovaný)
Anonym
Jirka (neregistrovaný)

JANAC_MAREK: Vždyť ty spodní 3 tlačítka normálně svítí…