Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Angry Birds berou útokem Formuli 1 i Matějskou pouť

Angry Birds berou útokem Formuli 1 i Matějskou pouť

Skoro to vypadalo, že šílenství okolo Angry Birds začalo pomalu utichat. Vývojáři z Rovia však o sobě nedávno dali vědět v souvislosti s dalším dílem, který ponese název SpaceNová dobrodružství populárních opeřenců se tentokrát budou odehrávat ve vesmíru a při boji proti zákeřným čuníkům tak budete muset počítat s obměnou herních prvků, zejména ve formě gravitačních polí.

  

A to není vše, finský pilot Formule 1 Heikki Kovalainen, který jezdí za stáj Caterham, tento víkend při velké ceně Austrálie odstartuje s přilbou s motivy Angry Birds. Vývojáři z Rovia jsou mimochodem také z Finska. Když zaostříte na třetí fotografii, pravděpodobně vám neunikne, že Heikki přilbu fotí Nokií Lumia 800. Angry Birds mimochodem zavítali i na Matějskou pouť; speciálně upravenou střelnici pro vás vyfotil náš redaktor Tomáš Slavíček.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

  1. janac_marek (neregistrovaný)

    Najprv som myslel, že to nie je Lumia 800 ale o neúspešnú sestru N9, lebo nemá tlačidlá. Potom som si všimol button na foťák a aj ikony dole a je to WP.

    Je tam nejaký bug že nesvieta tlačidlá alebo ide o nedokonalú prácu s photoshopom? :)

  2. Jirka (neregistrovaný)

    JANAC_MAREK: Vždyť ty spodní 3 tlačítka normálně svítí…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel