Domů » Bleskovky » Angry Birds berou útokem Formuli 1 i Matějskou pouť

Angry Birds berou útokem Formuli 1 i Matějskou pouť

Skoro to vypadalo, že šílenství okolo Angry Birds začalo pomalu utichat. Vývojáři z Rovia však o sobě nedávno dali vědět v souvislosti s dalším dílem, který ponese název SpaceNová dobrodružství populárních opeřenců se tentokrát budou odehrávat ve vesmíru a při boji proti zákeřným čuníkům tak budete muset počítat s obměnou herních prvků, zejména ve formě gravitačních polí.

  

A to není vše, finský pilot Formule 1 Heikki Kovalainen, který jezdí za stáj Caterham, tento víkend při velké ceně Austrálie odstartuje s přilbou s motivy Angry Birds. Vývojáři z Rovia jsou mimochodem také z Finska. Když zaostříte na třetí fotografii, pravděpodobně vám neunikne, že Heikki přilbu fotí Nokií Lumia 800. Angry Birds mimochodem zavítali i na Matějskou pouť; speciálně upravenou střelnici pro vás vyfotil náš redaktor Tomáš Slavíček.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments