Sledujte nás na YouTube

Andru: Stylová nabíječka se zeleným Androidem

Skalní fanoušky Androidu určitě potěší dostupnost nového příslušenství, kterým si mohou nejen ozdobit pracovní stůl, ale zároveň i dobíjet svůj mobilní telefon. Jedná se o elegantní nabíječku Andru, kterou zdobí zelený Android a při nabíjení mu navíc svítí oči. Po nabití stačí robota umístit do speciálního stojánku a rázem se z něj stane ozdoba.

- - -

Nabíječka Andru stojí 25 USD; drobným problémem je fakt, že výrobce zatím příslušenství dodává pouze s konektorem pro americké zásuvky, takže v České republice byste dobíjení museli řešit přes redukci. Pokud vás ale ani to neodradí, můžete si Andru objednat na této stránce. Dodávaný USB/microUSB kabel má speciální zelené konektory a jeho délka je 1,2 metru.

Zdroj: AndroidCommunity

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Mong3R (neregistrovaný)

  No vypadá to zajímavě, počkám si na náš trh. Byla by škoda kazit vhled redukcí :-)

 2. Alamaster (neregistrovaný)

  Musím uznat, že to je hezké a vtipné. Mít Android, tak do toho asi jdu :)

 3. uni (neregistrovaný)

  Nu US zástrčka není drobným problémem, ale poměrně blokujícím:-) I kdybych byl ochoten (nejsem) tahat se s redukcí, jaksi to zabije myšlenku věci.

  Pak tu chybí údaj o výkonu, stránka výrobce hovoří o 1A, což je pro telefony hezká hodnota, slibuje svižné nabití, na tablet je to ale málo.

  Pro maximalizaci vtipnosti by to chtělo v nabídce ještě včelu a zmrzlinu, no není no.

 4. goodhoko (neregistrovaný)

  Co to tam měl za kryt na tom nexusu?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *