Domů » Bleskovky » Android N se interně označuje jako New York Cheesecake

Android N se interně označuje jako New York Cheesecake

Chystaná nová verze operačního systému Android zatím nese označení „N“ a hojně se spekuluje o tom, po jaké cukrovince opět ponese označení? Před několika dny se objevily zprávy o tom, že by mohlo jít o Android Nutella, ostatně nenápadně to naznačil i jeden ze zaměstnanců Googlu, ale kdo ví, zda si jen nedělal legraci.

Redakce serveru AndroidPolice.com nyní v AOSP repozitáři objevila iniciály „nyc“, které údajně mají patřit internímu označení New York Cheesecake, nicméně to vůbec nemusí znamenat, že tento název bude platit i pro finální sestavení. Ostatně už Android KitKat, Lollipop a Marshmallow měly u testovacích verzí jiné interní názvy – Key Lime Pie (klp), Lemon Meringue Pie (lmp) a Macadamia Nut Cookie (mnc).

New York CheesecakeTakhle vypadá New York Cheesecake. Finální označení Androidu ale bude jiné.

O tom, že New York Cheesecake je jen interní značení svědčí i otázka, na kterou se Google ptá v rámci systému Google Opinion Rewards a ve které dotazovaní mohou přispět svým návrhem. A jaké označení byste pro Android 7.0 vybrali vy?

anketa

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments