Sledujte nás na YouTube

Zaměstnanec Google naznačil, jaké sladké jméno ponese Android N

Google včera vydal první testovací verzi Androidu N a zároveň spustil program Android Beta, který instalaci předběžných verzí systému na referenční zařízení Nexus značně zjednodušuje. Pochopitelně jako každý rok se spekuluje, po jaké sladkosti nový Android N ponese. Google zatím drží jméno v utajení, avšak jeho zaměstnanec Hiroshi Lockheimer dal ve svém příspěvku na stránkách medium.com poměrně jednoznačnou nápovědu. Jeho příspěvek je totiž zakončen slovy:

So, the burning question that’s on everyone’s mind: what will the N release be named? We’re nut tellin’ you yet.

Nutella

 

Slovní hříčka za otazníkem jasně naznačuje, že příští verze Androidu by měla nést jméno Nutella. Otázkou je, zda této nápovědě můžeme věřit, a nebo je jejím cílem svést nás na scestí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *