Domů » Bleskovky » Zaměstnanec Google naznačil, jaké sladké jméno ponese Android N

Zaměstnanec Google naznačil, jaké sladké jméno ponese Android N

Google včera vydal první testovací verzi Androidu N a zároveň spustil program Android Beta, který instalaci předběžných verzí systému na referenční zařízení Nexus značně zjednodušuje. Pochopitelně jako každý rok se spekuluje, po jaké sladkosti nový Android N ponese. Google zatím drží jméno v utajení, avšak jeho zaměstnanec Hiroshi Lockheimer dal ve svém příspěvku na stránkách medium.com poměrně jednoznačnou nápovědu. Jeho příspěvek je totiž zakončen slovy:

So, the burning question that’s on everyone’s mind: what will the N release be named? We’re nut tellin’ you yet.

Nutella

 

Slovní hříčka za otazníkem jasně naznačuje, že příští verze Androidu by měla nést jméno Nutella. Otázkou je, zda této nápovědě můžeme věřit, a nebo je jejím cílem svést nás na scestí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).