Domů » Bleskovky » Android 4.4 „KitKat“ je již neoficiálně dostupný pro Xiaomi Mi2S

Android 4.4 „KitKat“ je již neoficiálně dostupný pro Xiaomi Mi2S

Xiaomi Mi2S je splněný sen všech, kteří požadují špičkovou hardwarovou výbavu v kombinaci s přijatelnými rozměry. Jedná se o velmi populární zařízení také mezi různými modery a tak se může chvástat dostupností neoficiálního portu Androidu 4.4 „KitKat“ již dva dny po vydání AOSP verze. ROM je až na drobné chybky plně funkční a jde o skvělou příležitost si inovovaný systém vyzkoušet.

   

Za portem stojí čínský diskutující říkající si 秋叶随风 (nebojte, neříká nám to o nic více, než vám :) ) některými ostatními členy přezdívaný „Autumn Ivan” a jste-li vlastníkem Xiaomi Mi2S, pak pro více informací navštivte příslušné vlákno na oficiálním diskuzním fóru MIUI. Děkujeme také čtenáři Jiřímu Znojovi, který nás o dostupnosti informoval a přidal také video ukazující ROM v praxi.

Xiaomi Mi2S Android 4.4 KitKat

Graf ceny produktu Xiaomi Mi2S poskytuje server Heureka.cz

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

7 komentářů

 1. luke (neregistrovaný)

  Tak ona 4.4 je dostupná neoficiálně skoro na všechno ^^ ..

  • pravda (neregistrovaný)

   No nevím, 4.3 možná (sám ji mám na svém skoro dva roky starém telefonu), ale 4.4 ještě na moc přístrojích ani neoficiálně nebude si myslím…zatím…

  • thegrid (neregistrovaný)

   [odkaz]

   -> opravdu je 4.4 skoro na vše, třeba na Galaxy S2, či obstarožní Galaxy Ace. Nejsou ale ještě vychytané mouchy

 2. no ten android vyzera lepsie na emulatore nez v skutocnosti na displayi telefonu…skoda toho chaotickeho ui….

  • Jiří Znoj (neregistrovaný)

   Toto je natočenou novou funkcí android 4.4 „screenrecorder“ – je snímán display telefonu. Ve skutečnosti prostředí je ještě plynulejší než jak je zachyceno na tomto videu.

   Co se týče dostupnosti na „skoro všechno“ – tak tato rom byla dostupná ihned druhý den po vydání AOSP a funguje zde vše a rozhodně nesouhlasím s tvrzením že je android 4.4 portován skoro na vše. Rozhodně ne bez chyb.

 3. hah (neregistrovaný)

  Tak to je hanba pre znacky ako sony, samsung atd… Takato znacka je schopna priniest aktualizaciu tak rychlo a znacky od od ktorych by to clovek cakal

  • To nieje update od Xiaomi ale neoficiálny od nejakeho užívateľa, tak ako su neoficialne updaty KitKatu od XDA pre Samsungy, Sony atd

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).