Domů » Bleskovky » Android 4.2.2 bude dostupný v polovině února, další na řadě je Key Lime Pie

Android 4.2.2 bude dostupný v polovině února, další na řadě je Key Lime Pie

Před nedávnem jistý zaměstnanec Googlu prohlásil, že se v aktualizaci na Android 4.2.2 dočkáme také opravy několika chyb, které se týkají používání technologie Bluetooth. Ovšem z kódů, které bylo přes víkend možné spatřit na AOSP (stránka se zdrojovými kódy Androidu) se zdá, že to tak horké zase nebude.

V nynější době testují nový Android 4.2.2 zaměstnanci společnosti Google na modelech Nexus 4, 7, 10 a Galaxy Nexus. International Bussiness Times dále tvrdí, že nový update obsahuje pouze minimální změny bezpečnostní stránky systému a jeho chyb. Update na Android 4.2.2 by měl být dostupný v polovině února, v květnu bychom se pak na konferenci Google I/O měli dočkat odhalení Androidu 4.3 či 5.0 s kódovým označením „Key Lime Pie“.

Richard Bláha

7 komentářů

 1. Lukas (neregistrovaný)

  Ja se na Google I/O tesim jako male dite na Vanoce. Hlavne na Nexus 7 druhe generace. Snad ho predstavi.

 2. heh hlavne ze na svojom gnexuse mam stale najaktualnejsiu 4.1.1…nemala byt prave vyhoda ze najnovsi sw pride prave na tento druh telefonu??

  • Vždyť už ho má dva měsíce, asi bude něco špatně u tebe [odkaz]

  • pavel (neregistrovaný)

   To je ale možné, že má na GNexu stále 4.1.1. Oni u nás kolují tři verze, Google, Samsung a Vodafone. Ta poslední jmenovaná ve spoustě případů pořád 4.2 nemá – sám jsem koupil GNexus před dvěma týdny a abych se dostal k 4.2, musel jsem nahrát Google verzi ROM (až potom přišla aktualizace)…

  • Jo,to je pravda.

 3. zipiik (neregistrovaný)

  Galaxy Nexus verze yakjuxw je od operatoru docela lumparna. Ony jsou i verze pro americke operatory, ktere to maji s updaty uplne stejne spatne.

 4. ja jsem kupoval Gnexus v listopadu a na 4.2 jsem cekal mesic a nic a potom jsem zjistil ze mam yakjuxw a to je spatne je potreba yakju v servisu mi to za hodinu zdarma prehrali i z novou verzi

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).