TOPlist

Alarm Revolution: Vstávejte s úsměvem díky nové slovenské aplikaci pro Android

Brzké vstávání do zaměstnání či školy není příjemnou povinností snad pro nikoho, díky Alarm Revolution od vývojářů ze sousedního Slovenska bude však alespoň o trochu snesitelnější. Znáte ten pocit, kdy si ráno odkládáte budík, ale neustále musíte kontrolovat čas, abyste nezaspali? U Android Revolution si nastavíte čas, kdy chcete vstávat a časy, kdy budík hodláte odkládat. Po každém posunutí vám program sám řekne, kolik času vám ještě zbývá a následně vám sdělí, že už je potřeba se vyhrabat z postele.

   

Samotné ukončení budíku je pak možno provést například spočítáním jednoduchého matematického příkladu či zatřesením vaším smartphonem/tabletem. Prostředí aplikace se podle zařízení přizpůsobí a je velmi čisté a přehledné – nastavení by tak měli zvládnout i méně zkušení uživatelé. Pokud vás Alarm Revolution zaujalo, stahněte si jej z Obchodu Play a nezapomeňte také přispět vývojářům zakoupením verze bez reklam za cenu 50 Kč.

-
Cena: zdarma s reklamou, 50 Kč bez reklam

Autor článku Martin Pavlović
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Kapitoly článku