Domů » Bleskovky » Alarm Revolution: Vstávejte s úsměvem díky nové slovenské aplikaci pro Android

Alarm Revolution: Vstávejte s úsměvem díky nové slovenské aplikaci pro Android

Brzké vstávání do zaměstnání či školy není příjemnou povinností snad pro nikoho, díky Alarm Revolution od vývojářů ze sousedního Slovenska bude však alespoň o trochu snesitelnější. Znáte ten pocit, kdy si ráno odkládáte budík, ale neustále musíte kontrolovat čas, abyste nezaspali? U Android Revolution si nastavíte čas, kdy chcete vstávat a časy, kdy budík hodláte odkládat. Po každém posunutí vám program sám řekne, kolik času vám ještě zbývá a následně vám sdělí, že už je potřeba se vyhrabat z postele.

   

Samotné ukončení budíku je pak možno provést například spočítáním jednoduchého matematického příkladu či zatřesením vaším smartphonem/tabletem. Prostředí aplikace se podle zařízení přizpůsobí a je velmi čisté a přehledné – nastavení by tak měli zvládnout i méně zkušení uživatelé. Pokud vás Alarm Revolution zaujalo, stahněte si jej z Obchodu Play a nezapomeňte také přispět vývojářům zakoupením verze bez reklam za cenu 50 Kč.

Alarm Revolution

-
Cena: zdarma s reklamou, 50 Kč bez reklam

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

14 komentářů

 1. Stefan (neregistrovaný)

  aplikace mojho bratranca :) odporučvam vyskušať ;)

 2. JaroB (neregistrovaný)

  Má SK CZ jazyk???

 3. Jirka (neregistrovaný)

  jojo má to CZ

 4. Longer377 (neregistrovaný)

  Kopie apk Timely, která má úplně stejné funkce. Docela smutné…

  • Dominik Mičuta

   Dobrý, od timely sme neskopírovali fakt nič :) Zadávanie času je prebraté od defaultného budíka z Android 4.2 s istými zmenami pre lepšie zadávanie času. Okrem toho jediná podobná vec je náše Potvrdenie zobudenia ktoré sa podobá na Úlohy v Timely pri budení. Tento koncept bol ale vymyslený oveľa skôr a používalo ho pred Timely mnoho budíkov. To je asi všetko. Ostatné funkcie sú rapídne iné a dovolím si tvrdiť že Timely ponúka veľmi málo funkčnosti a je to v podstate defaultný alarm 4.2 s krajšou grafikou. Ako nové funkčnosti môžem spomenúť napríklad pred alarmy, voice alarm, playlisty vo zvonení, templaty alarmov, inteligentné notifikácie a veľa ďalšieho. Rád by som počul ktoré funkcie sa Vám zdajú úplne rovnaké :)

 5. Vypadá to pěkně, dobré zpracování… ale nechápu moc smysl toho odkládání, vždyť pokud si mohu dovolit spát déle, nastavím si budík rovnou na později, proč se budit dříve, abych měl prostor pro odklad? Ráno každá minuta spánku dobrá :)

  • Též tomu nerozumím :-) . Navíc fci „odložit“ má snad každý budík už v základu. Navíc odklad jaksi nic neřeší. Buď vstanu, nebo ne… jestli mi řekne že mám ještě xx minut, nebo jestli vim že mám budíka na 7 a stejně vstávám v 7:40, je dost jedno… .

   Ale asi nejsem cílovka aplikace…

  • Dominik Mičuta

   Pred alarmy vznikli pretože viacero ľudí ktorých poznáme používali budík rovnako ako my a to tak že pre jedno zvonenie mali vytvorené budíky 3 až 4 ktoré zaberali v zozname miesto a robili to isté. Zmysel je nastaviť si budík napríklad na 8:00 ale zobudiť sa už 7:50 a aj 7:55 len po budíku buchnúť a spať ďalej. Následne sa môže človek vstávať ľahšie. Funkcia SNOOZE ktorú ponúkajú aktuálne budíky je podobná ale pracuje na opačnom princípe. Po finálnom budíku človek stáča snooze a musí si pamätať koľko krát ho stlačil a ak to s ním preženie tak nemusí stíhať do práce a podobne. Preto sme ten systém obrátili aby pracoval v prospech človeka a nie naopak. Pred budíky sa ale samozrejme dajú vypnúť a ak užívateľovi nevyhovujú používať ich nikdy nemusí. Zmysel na pred budík nieje vstať ale len sa prebudiť a dopriať si v posteli 5 minút prevaľovania :)

  • Dominik Mičuta

   Áno ak človek chce vstať o 7 a budík odkladá do 7:40 tak samozrejme nestíha. S pred budíkmi sa mu to nestane pretože si nastaví finálny alarm ale popri ňom sa zobudí n krát dopredu. Nezaspí a dopraje si tkzv. leňošenie v posteli :)

   Ak človeku nevyhovuje nepoužije ho a zobudí sa na prvú šupu :)

  • Já si například vždy budík nastavím na buzení o hodinu dříve, a poté dělám každých 15minut snooze. Psychologicky si tak říkám, ještě můžu hodinu „pelešit“. ;)

   Dobrá featura

  • Dominik Mičuta

   Presne s tým zámerom to bolo vytvorené :) Každý vie že na nejakú hodinu musí vstať. Ide o ten blažený pocit keď človek buchne po budíku a nemusí vstať :D

  • Tiež mám nastavený na jeden budík na 3krát. Prvý má ako tak zobudí, druhý mi pripomenie že mám vstávať a tretí mi dá jasne najavo že už mám vstať.

   Priateľke zase vyhovuje keď si nastaví budík o 2 hodiny skôr ako má normálne vstávať a dokonca po prebudení v daní čas má aj lepší pocit zo spánku :)

 6. Mně příjde zbytečně komplikované si nastavovat více budíků nebo tuto funkci implementovat do aplikace budíku. Vždyť stačí možnost „snooze“ a nastavit , za jak dlouho má budík znovu zvonit (5,10,.. min).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).