Aktualizace na Android 4.2 pro Samsung Galaxy Note 2 a Galaxy S III se zpozdí

Samsung Galaxy Note 2 a Galaxy S III jsou vlajkové modely z loňského roku a oba již dostaly aktualizaci na Android 4.1.2. Není důvod, aby nedostaly novější verzi operačního systému, ale nejspíš to bude ještě chvíli trvat. Podle serveru SamMobile, který je v této oblasti většinou přesný, Samsung odložil vydání Androidu 4.2.2 pro Galaxy Note 2 a Galaxy S III. Důvodem má být testování nové verze prostředí TouchWiz, které potřebuje další zkoušení v provozu.

 

Bohužel, server SamMobile neupřesnil žádné datum, kdy bychom mohli aktualizaci na telefonech očekávat. Nezbývá tak než doufat, že to bude co nejdříve. Každopádně je potvrzeno, že Galaxy Note 2 a Galaxy S III budou na Android 4.2.2 aktualizovány. Novější zařízení od Samsungu jako Galaxy S4 (recenze), Galaxy S4 Mini, Galaxy Mega a dokonce i Galaxy Ace 3 již mají verzi 4.2 od výroby. Doufáme, že se Samsung bude snažit pokračovat v podpoře svých starších zařízení a aktualizace vyjdou v nejbližší možné době.

David Podzimek

5 komentářů

 1. M.BoBo (neregistrovaný)

  Podle mě beta verze 4.2.2 ze sammobile.com/firmwares/ je již plně vhodná pro denní používání. Zkoušel jsem jí ještě na S3 2týdny a vše plynulé..

  (samozřejmně po vypnutí animací ve vývojářských možnostech a nahrazení launcheru)

 2. mino (neregistrovaný)

  Snaď to je kvôli možnosti presúvať aplikácie na kartu

 3. ZiChius (neregistrovaný)

  Je v této verzi již implementována oficiální možnost přesunu aplikací na sd kartu? Pro mě zásadní věc hned vedle podpory BT 4.0 LE.

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   Teď již Android nevlastním, ale myslím, že oficiálně už nebude (stejně tak jako flash). Ale možností jak aplikace přesunout je spousta..

  • David Podzimek (neregistrovaný)

   Vzhledem k tomu, že Samsung tuto funkci přidal v poslední aktualizaci do Galaxy S4, bych tuto možnost nevylučoval. Opravdu těžko říct jestli se dočkáme i na na Note2 a GS3.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *