Domů » Bleskovky » Akce: Šest Xbox Live her pro Windows Phone za 21 Kč

Akce: Šest Xbox Live her pro Windows Phone za 21 Kč

Z Windows Phone Marketplace si nyní můžete pořídit šest kvalitních her s podporou Xbox Live za pouhých 21 Kč (za každou). Je prima, že se na Marketplace slevové akce začínají objevovat stále častěji, první várka slev přišla na Velikonoce. Aktuálně jsou k mání následující tituly:

Tip: Sledujte tipy na hry, které jsou dočasně zdarma nebo ve slevě, hlídáme je pro vás na SmartMarketu

 

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. Nechci prudit, ale je čtvrtek a tahle akce běžela už minulý týden o víkendu, o čemž jste již na smartmanii psali. Proč je to tu po takové době znovu? [odkaz]

    • Iný autor ;)

    • janac_marek: jo vlastně, takže to tu bude ještě několikrát? :D

    • Máte pravdu, kolega už o tom psal minulý týden, ale Martin si toho zřejmě nevšiml. Ti kdo o akci už věděli nám snad duplicitu odpustí, a ti co ne si alespoň aplikace mohou zakoupit v akci :)

  2. On je Asphalt 5 na Windows Phone 7?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).