Domů » Bleskovky » Air Bank konečně přichází s aplikací pro Windows Phone

Air Bank konečně přichází s aplikací pro Windows Phone

Tak jsme se konečně po dlouhých měsících čekání dočkali – od dnešního dne mohou klienti Air Bank používat už i mobilní aplikaci pro Windows Phone. Stejně jako u aplikace pro Android nebo iOS s ní získají rychlý přehled o svých účtech nebo půjčkách. Přímo z telefonu také například zadají novou platbu, schválí chytré inkaso nebo změní limit u platební karty. Stejně tak si rychle vyhledají nejbližší pobočku, bankomat nebo místo Sazky. Kód pro výběr peněz u Sazky si v aplikaci navíc rovnou vytvoří.

 

Kde to bylo možné, použila Air Bank grafické prvky typické pro Windows Phone. Uživatelé si také mohou nastavit průhlednou dlaždici a mít tak úvodní obrazovku stále transparentní. Je pouze škoda, že na úvodní obrazovce není mezi jednotlivými nabídkami možné „nekonečně“ rolovat kolem dokola.

 

Aplikace byla vytvořena s pomocí technologie Universal App a je tak určena pro telefony s Windows Phone 8.1 a vyšším. Stejně tak je připravena i pro budoucí verze, bude tedy kompatibilní například s chystanou verzí mobilních Windows 10.

Odkaz na WP katalog

Air Bank chtěla mít jistotu, že se budou uživatelé Windows Phone cítit v její aplikaci jako ryba ve vodě. Proto některé z nich zapojila i do samotného testování. Nyní už je finální verze aplikace k dispozici ke stažení pro všechny na této adrese.

Klíčové funkce nové mobilní aplikace pro WP:

  • kdykoliv si zobrazit zůstatek na účtu nebo stav půjčky
  • pohodlně zadávat platby, a to i jednoduchým ofocením QR kódu
  • získat přehled o všech platbách a vyhledávat v nich pomocí filtru
  • řadit si jednotlivé platby do skupin, abyste věděli, kolik za co utrácíte
  • vytvořit si kód pro výběr peněz u terminálu Sazky bez potřeby karty
  • kdekoliv najít nejbližší bankomat, místo Sazky nebo pobočku Air Bank
  • měnit limity u platební karty nebo ji v případě potřeby během chvilky zablokovat
  • sledovat aktuální kurzovní lístek a novinky z banky

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.