Domů » Bleskovky » Acer na MWC představí cloudový smartphone s Androidem 4.0

Acer na MWC představí cloudový smartphone s Androidem 4.0

Už na lednovém CESu představil Acer novinářům novou službu s názvem AcerCloud, která má být konkurencí pro iCloud od Applu a má uživateli umožnit ukládat dokumenty a multimediální soubory do cloudového úložiště. Vůbec prvním telefonem, který bude tohoto řešení využívat, by měl být model s označením CloudMobile.

-

Ve výbavě najdeme operační systém Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“, prostorný HD displej s úhlopříčkou 4,3 palce, 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou a kvalitní reproduktory s certifikací Dolby Audio. Tloušťka telefonu nepřekročí 10 milimetrů. Oficiální premiéry nové cloudové řady zařízení od Aceru se dočkáme už za několik týdnů na Mobile World Congressu v Barceloně.

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

15 komentářů

 1. oXide (neregistrovaný)

  Zdravím, nechci rejpat, ale opravte ten nadpis a pak komentář klidně smažte :) „Představí“

 2. takze tam bude nejaka aplikacia ako DropBox. To je teda cloudový kazdý smartfoun na trhu.:)

 3. Pavel Skácel (neregistrovaný)

  Pane Hrmo, to je ale ostuda! Napište si to vždycky první ve Wordu, pak to celkem jednoduše pomocí „Ctrl c“ a „Ctrl v“ vložte na web.

  • Děkuji za komentář, za tu „šílenost“ v nadpise se omlouvám. Bleskovku jsem psal v noci na tabletu a takhle to pak dopadá. Člověk se soustředí, zda nejsou chyby v textu a nadpis přehlédne. Moje chyba, příště na to dám větší pozor.

 4. Pavel Skácel (neregistrovaný)

  Akorád s tím slovosledem Vám žádný program nepomůže, to musíte mít v hlavě.

 5. Dizajnovo pekny kusok, ale k tej znacke asi dlho este doveru mat nebudem :)

 6. WhiteRabbit (neregistrovaný)

  myslím, že tohle je cesta do pekel. Jestliže se má vše ukládat do cloudu, nechci vidět tu výdrž na baterii.

  Kdyby výrobci investovali polovinu energie co dávají na milion-jádrové procáky apod do vývoje baterií, kde jsme mohli dnes být. :(

 7. Připomíná mi to lumii z toho boku…takovou hezčí lumii na můj vkus

 8. Pavel Skácel (neregistrovaný)

  Pane Stando, něco pro Vás:

  výraz „akorát či akorád“ lidově znamená přesně, právě, zrovna. Pochází z německého „akkurant“, a to zase z italského „accurato“ = přesný, jedná se o složeninu z italského „a-“ (předpona z lat. ad – k, při) a „cura“ = péče (z lat. cura s týmž významem).

  Informace pochází z publikace: HOLUB, Josef; LYER, Stanislav. Stručný etymologický slovník jazyka českého. Praha: SPN, 1978. ISBN 80-04-23715-0.

  Samozřejmě, že Word toto slovo „neuzná“, protože Word vytvořílí ti „co neumí číst“. Jestliže chcete někoho nebo něco řešit, zkuste si k danému tématu najít podstatné skutečnosti. Jinak v našich krajích je zcela běžné, že neznámou osobu oslovujeme ve druhé osobě množného čísla. Je to jeden ze základních principů slušnosti.

  S pozdravem: Pavel Skácel

  • Cau pavle. Mat tvoje starosti a komplexy, tak si to hodim.Ze by si nieco napisal aj k teme,alebo bruzdas po sieti a hladas kto kde urobi chybu, aby si si nieco dokazal?

  • Pochybuju snad někde o významu toho slova, že je tu nutno kopírovat definice? Tak úzkostlivě dbáš o formu, až ti uniká obsah.

   Jinak slovo „vytvořílí“ se píše s krátkým „i“ a místo brutálního „oslovujeme ve druhé osobě množného čísla“ stačilo do věty zakomponovat „vykáme“, ale už to holt nemá tu správnou „odbornou“ pseudointelektuální formu :-)

   Omlouvám se, že neoslovuju ve druhé osobě množného čísla, ale k tomu se uchyluju jen pokud není zbytí. Ona formální „slušnost“ nemá zhola nic společného s morálními kvalitami člověka samotného, a hodnota dodržování těchto pravidel je (kromě diskutabilního zvyku naší kultury) nulová.

 9. Pán Skácel, Vy ste sem určite len prišli provokovať a trollovať, všakže? (keď už si tak potrpíte na to vykanie a gramatiku, tak špeciálne pre Vás to napíšem aj s interpunkciou)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).