Domů » Bleskovky » 4. generace iPadu s Retina displejem se dočkala 128GB varianty: V ČR bude od 5. února

4. generace iPadu s Retina displejem se dočkala 128GB varianty: V ČR bude od 5. února

Apple dnes oficiálně oznámil, že v úterý 5. února začne ve světě prodávat 128GB verzi iPadu 4. generace s Retina displejem. K dispozici bude opět černá i bílá varianta. Základní WiFi verze se bude prodávat za 799 USD, 3G/LTE model pak za 929 USD. Jak uvedl server LetemSvetemApplem.eu, cena WiFi verze by v České republice měla být 19 549 Kč, cena 3G/LTE verze pak 22 779 Kč. Od 5. února bude 128GB iPad 4. generace dostupný také v Čechách i na Slovensku.

Kromě toho dnes na internet unikly údajné fotografie zadní strany iPadu 5, který by však měl být světu oficiálně představen až v průběhu září či října letošního roku.

   

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

17 komentářů

 1. Představím, prodáváme. Co ty na to Google?

  • Jiní,představíme,čekáme,naser..e uživatele čekáním.

  • Htcjirka má sice pravdu, ale nadruhou stranu – ano, zvětšit paměť je opravdu obrovský skok vpřed!

   Apple to zvládá marketingově, ale technologicky jsou mi pro smích…

  • skoda reagovat na trolla Hulanoveho typu, ale predsa len: ukaz mi tablet konkurencie so vstavanou pamatou 128GB? aha, ono nikto nic take neponuka…

  • W8 (neregistrovaný)

   biscuit

   ty bereš chlapčeka čo sa hraje na vojáčkov vážne a jeho detské reči ???

 2. Flamb (neregistrovaný)

  Ta cena je k smíchu…

 3. Ne, není k smíchu. Je k pláči, protože se na to stejně budou stát fronty. MÁ TO TOTIŽ VÍC GIGABAJTŮ!

  • mceza: BTW., pokud ponižuješ význam uvedení nového produktu z důvodu vyšší kapacity (dvojnásobné oproti dosavadní maximální), jak by jsi hodnotil různá haló kolem uvedení (často spíše „uvedení“) „nových“ produktů s pouhou změnou barvy (expert např. Samsung). MÁ TO JINOU BARVIČKU!

  • W8 (neregistrovaný)

   UNI to nerob,lebo bude plakať, KHAKI farbičkový telefónik pre neho nikto neponúka

 4. Probůh, co to tu někteří melou? Samsung před časem představil 128GB BGA čipy. Ty jsou jistě drahé, více papaj, moc jich nebude. Apple je vzal, dal je do svého produktu (tam kde dávají momentálně nejvíce smyslu i přes jejich vlastnosti), oznámil dostupnost rozšíření existující produktové řady, za týden si to můžeme koupi.

  Je zde hromada témat, z kterých by se mohly jiné společnosti poučit.

  Je opravdový borec dokáže na celé téhle věci najít negativa. Ale to je jejich problém. Oni se musejí srovnat se životem.

 5. Nepujcujte iPad diteti :-D

  [odkaz]

  • Tak Apple se zde ocividne zachoval kralovsky (jiste po medializaci), ale stupidita (negramotnost?) nekterych (zde rodic) je neskutecna….

  • Jinymi slovy, njde zde o iPad….

  • Apple se zachoval pekne ac nemusel.Pro rodice by to byl aspon trest.

  • Je tedy otázka, co přesně Apple vrátil. Jestli svůj podíl (30%) nebo 100%, jestli těch 70% i tak vyplatí vývojáři…. Jako za mě jako vývojáře, blbost člověka je mi poměrně ukradená a ty peníze chci, zde by Apple neměl jen tak říct, „sorry, tohle jsme stornovali“. Možná to bylo po dohodě s vývojářem…?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).