31. ledna: Den, kdy bude oficiálně uvolněna aktualizace na Windows Phone 7.8

Zatímco Microsoft stále držel bobříka mlčení, na internetu se začaly poslední dobou objevovat spekulace o tom, že očekávaná aktualizace Windows Phone 7.8 bude k dispozici někdy koncem ledna. Nasvědčovalo tomu i několik tweetů od PR týmu v Anglii a v pátek jsme se konečně dočkali i přitakání od samotného Microsoftu. Na oficiální facebookové stránce Windows Phone Columbia se objevila tato zpráva (v překladu): „Dne 31. ledna a v průběhu prvního čtvrtletí 2013 budou některá zařízení s Windows Phone 7.5 dostávat aktualizaci na verzi 7.8… Užijte si víkend.“

Ačkoliv šlo o oficiíální zprávu pobočky Microsoftu v jihoamerické Kolumbii, stále ještě čekáme na vyjádření centrály v Redmondu a především upřesnění, kterých chytrých telefonů se bude aktualizace týkat. Windows Phone 7.8 přinesou novou domovskou obrazovku s možností vybírat si mezi třemi velikostmi takzvaných „živých dlaždic“ a několik drobných vylepšení. Pro mnohé uživatele je to však dlouho očekáváné oživení, které dodá jejich chytrému telefonu nový šmrnc.

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku