SMARTmania.cz

Nová Xperia ion: 4,6" HD displej, LTE a 12Mpx fotoaparát

Americký operátor AT&T ve spolupráci se Sony Ericssonem, respektive Sony, představili nový smartphone s Androidem, který doplní modelovou linii Xperia. Tato kráska nese označení ion a lákat bude na velmi slušný hardware v čele s dvoujádrovým procesorem (1,5 GHz), podporou LTE sítí a 4,6" HD Reality displejem (720 x 1280 px). 1 GB operační paměti RAM doplní 16GB vnitřní paměť, slot na paměťové karty pravděpodobně bude chybět. Hlavní fotoaparát se může chlupit 12Mpx rozlišením s možností záznamu fullHD videa. Přední kamerka s 1,3Mpx rozlišením umožní provozovat HD videohovory.

-

Sony Xperia ion by se měla na trh dostat v druhém čtvrtletí tohoto roku, nějaký čas se zřejmě bude prodávat exkluzivně pouze u operátora AT&T, ale doufejme, že později si najde cestu i do Evropy. Jen škoda, že na trh dorazí s Androidem 2.3.x, i když na čtyřkovou verzi už výrobce přislíbil update.


Zdroj: Engadget


Poslední komentáře Celkem: 12 komentářů


Nepřehlédněte

BlackBerry Priv: Videorecenze

Novinka od BlackBerry láká na hardwarovou klávesnici, zakřivený displej, povedený fotoaparát a elegantní design. Dobrý dojem ale narušuje vysoká cena, průměrná výdrž a horší optimalizace…
BlackBerry Priv: Videorecenze