Domů » Bleskovky » Zuno banka připravuje aplikaci pro Windows Phone, dočkáme se letos

Zuno banka připravuje aplikaci pro Windows Phone, dočkáme se letos

Včera jsme vás informovali o tom, že Air Bank během tohoto roku nabídne mobilní aplikaci pro Windows Phone 8/8.1. Jak jsme zjistili, stejné plány má také banka Zuno. „Pro platformu Windows Phone jsme se rozhodli proto, že v Česku je to momentálně nejrychleji rostoucí mobilní platforma. Aplikaci plánujeme vydat v průběhu roku 2014. Měla by to být plnohodnotná aplikace a obsahovat stejné funkcionality jako iOS a Android aplikace. Podporované by měly být telefony s operačním systémem Windows Phone 8 a vyšším,“ sdělil nám tiskový mluvčí Zuno. V tuto chvíli je však brzo na to odhadovat, který měsíc se dočkáme. Doufejme ale, že nebudeme muset čekat až do konce tohoto roku.


Zuno zatím nabízí aplikaci pro Android a iOS, verze pro mobilní Windows přijde v průběhu tohoto roku

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Pekné, pekné. Ale nemá čírou náhodou Zuno veľké finančné problémy?

  2. Tatrabanka (neregistrovaný)

    Aj tatrabanka pripravuje aplikaciu pre WP8. Je to sice pre SR, ale mozete o tom informovat :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).