Domů » Bleskovky » ZTE na CESu představí Grand S II, nové Nubie a chytré hodinky

ZTE na CESu představí Grand S II, nové Nubie a chytré hodinky

Stejně jako včera představilo čínské Lenovo řadu nových zařízení ještě před veletrhem CES, vydalo se podobným krokem i ZTE. Čínská společnost odhalila pět nových kapesních zařízení, jedny hodinky a také zajímavé mobilní příslušenství.

 

ZTE Grand S II

Vlajkovou lodí ZTE se má stát tabletofon Grand S II. O jeho výbavě unikly informace již dříve, bohužel technické parametry oficiálně odhaleny nebyly, takže musíme vycházet z dřívějších spekulací. Má se jednat o 5,5 palcový tabletofon s Full HD (1920 × 1080) displejem. Přístroj bude osazen třemi mikrofony pro potlačení šumu. Procesor by měl být od společnosti Qualcomm, stane se jím buď Snapdragon 600 nebo 800. Spekuluje se i o podpoře dual-SIM.

ZTE Nubia 5S a Nubia 5S mini

Dalšími představenými telefony jsou modely řady Nubia s iPhonovským názvem 5S. Nubia 5S bude mít 5 palcový displej, zatímco 5S mini 4,7 palcový. V obou telefonech budou použity displeje Sparp IGZO, přičemž minimálně Nubia 5S bude mít Full HD rozlišení. Oba modely mají mít čtyřjádrový procesor Snapdragon, prozatím není ale jasný, který typ. Nubia 5S nabídne 13 Mpx fotoaparát se snímačem Sony Exmor RS se světelností objektivu f/2.0.

ZTE Iconic Phablet

Tento model bude velké 5,7 palcové monstrum, displej by měl mít rozlišení HD (1280 × 720) chráněný odolným sklem Gorilla Glass. Takto velký displej umožní pracovat se dvěma aplikacemi na jedné obrazovce. Poháněn bude čtyřjádrovým procesorem, nabídne i zvuk Dolby Digital a integrované bezdrátové nabíjení.

ZTE Sonata 4G

Tento telefon je připraven pro amerického operátora AIO Wireless. Nabídne 4 palcový displej, čip Qualcomm Snapdragon 400 s dvoujádrovým procesorem, taktovaným na 1,4 GHz a podpořeným 1 GB RAM. 5 Mpx fotoaparát bude schopen zaznamenávat video v HD (1280 × 720) rozlišení, baterie nabídne kapacitu 1 780 mAh.

ZTE BlueWatch

Ani ZTE nechce zůstat pozadu za ostatními výrobci a přijde s náramkovými hodinkami. Ty budou skrze Bluetooth umožňovat kontrolu nad vaším telefonem, přijímat hovory a SMS, zobrazovat novinky na Facebooku a Twitteru a prohlížet fotografie z vaší fotogalerie. Rovněž obsahují krokoměr a pomůžou vám sbírat data o procentech vašeho tělesného tuku, takže je budete moci použít ke sledování svých sportovních výkonů a zdraví.

Příslušenství

Dále ZTE odhalilo zajímavé příslušenství, zejména kombinaci 4G Wi-Fi hotspotu a mini projektoru. Zákazníci AT&T se mohou těšit i na bezdrátovou domácí základnu, umožňující přijímat signál ze sítě operátora a jeho bezdrátové rozšíření v domácnosti pro telefony a zařízení s Wi-Fi.

Bohužel ZTE neodhalilo fotografie svých nových produktů, doufejme, že se brzy objeví, abychom je mohli přidat do článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).