Domů » Bleskovky » ZTE Mimosa: Levný smartphone s Tangem o sobě dává vědět

ZTE Mimosa: Levný smartphone s Tangem o sobě dává vědět

ZTE chystá další levný smartphone s operačním systémem Windows Phone Tango. Model s kódovým označením Mimosa nabídne 800MHz procesor od Qualcommu, 256 MB RAM, 4 GB ROM a displej s úhlopříčkou 4,3 palce a WVGA rozlišením (480 x 800 px). Kdy se objeví na trhu zatím nevíme, cena by se však měla pohybovat okolo 150 USD, takže by mělo jít o skutečně levný telefon, který by se u nás mohl prodávat za cenu v rozmezí 4 000 – 5 000 Kč.

 

Kromě modelu Mimosa ZTE brzy na trh uvede také chytrý telefon Tania, který bude nabízet obdobné hardwarové parametry jako Mimosa, cena se však bude pohybovat okolo 6 000 Kč.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentářů

  1. Jojo přesně tak to bohužel je, to co je za vodou za 150USD tak u nas je 5000,-

  2. Tento HW za 4k-5k? No to uz je silne kafe. Za 5k se da sehnat nova lumia 710.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).