Domů » Bleskovky » ZTE Grand X Pro s Androidem 4.1 se odhaluje na prvním renderu

ZTE Grand X Pro s Androidem 4.1 se odhaluje na prvním renderu

Zdá se, že správci Twitter kanálu @evleaks mají opravdu hodně dobré zdroje, protože posledních několik úniků zařízení pocházelo právě odsud a jinak tomu není ani u dosud nepředstaveného smartphone ZTE Grand X Pro. Bližší informace o hardwarových parametrech nejsou v tuto chvíli k dispozici ,ale dá se očekávat, že zařízení nabídne 4,5″ displej s HD rozlišením, 1 GB RAM, dual-core nebo quad-core procesor a Android 4.1 „Jelly Bean“.

Vánoční trh pravděpodobně nestihne, s premiérou se počítá až na veletrhy CES či MWC v příštím roce. Není také vyloučeno, že prodejní název nebude Grand X Pro, telefon by se totiž mohl na pultech obchodů objevit pod nedávno představeným brandem Nubia, pod kterým chce ZTE prodávat high-end smartphony.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. wow, to je ale velice povedený render. Ty tvary, barevnost, odlesk… Ještě že se s námi o to ZTE podělilo, obohatí to trh.

  Jinými slovy, fakt něco tak tuctového stojí za článek?

 2. neni to clanek, je to bleskovka, ja s tim problem nemam ;-)

 3. do 250 euro to ma sancu mozno

 4. Dany (neregistrovaný)

  Mě teď spíš zaujala značka ZTE, krásně se rozjíždí :) výkon/cena perfekt :) co víc k tomu říct

  Ale jinak pěkný za 250€

 5. Dany (neregistrovaný)

  Teda.. píšu blbosti :D ZTE je dobrá značka :) nabízí nadprůměrnou výbavu za nízkou cenu, a za 250€ mít 4,5′ a další věci je fajne :)

  Ale těším se na ten 8 jádrovej, jestli bude okolo 10-12 tak ho rozhodně beru :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).