Zombie pecka Dying Light 2: Stay Human obohatí streamovací službu GeForce Now

dying light 2

Herní streamovací službu GeForce Now obohatí očekávaná FPS střílečka Dying Light 2: Stay Human od Techlandu, která je dostupná skrze digitální obchody Steam a Epic Games. V rámci GeForce Now nechybí pokračování Dying Light ani podpora RTX ON technologií, v tomto případě konkrétně ray tracing i NVIDIA DLSS.

Dying Light 2 Stay Human | GeForce RTX Official 4K RTX ON Gameplay Trailer

„Ve spolupráci se společností NVIDIA jsme rozšířili prostředí hry Dying Light 2 o technologii ray tracingu, aby si hráči mohli naši nejnovější hru vychutnat v nebývalé kvalitě obrazu a s větší imerzí než kdykoli předtím,“ řekl Tomasz Szałkowski, ředitel renderingu ve studiu Techland. „Nyní mohou hráči hrát Dying Light 2 Stay Human prostřednictvím streamu na GeForce NOW a hru si s členstvím RTX 3080 užijí nejlépe a přesně tak, jak jsme ji zamýšleli. A to i při hraní na nedostatečně výkonných zařízeních.“Nvidia GeForce Now recenze clanekNepřehlédněte

Cloudové hraní NVIDIA GeForce Now: maximální zážitek za minimální cenu

V únoru se mezi podporované tituly zařadí rovněž Life is Strange Remastered a Life is Strange: Before the Storm Remastered, jež tak doplní poslední hra ze série s podtitulem True Colors, kterou jsme na službě GeForce Now recenzovali.

Celý seznam titulů, které v únoru obohatí knihovnu Nvidia GeForce Now:

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku