Domů » Bleskovky » Známe datum vydání hry Death Stranding. Nabídne obsah z Half-Life

Známe datum vydání hry Death Stranding. Nabídne obsah z Half-Life

PC verze poslední hry legendárního herního designéra Hidea Kodžimy Death Stranding má konečně datum – vyjde 2. června. Dostupná bude na platformách Steam a Epic Game Store a již nyní si ji lze předobjednat.

Death stranding PC
Zdroj: half-life.com

Konverze s sebou jako bonus přinese obsah související s univerzem série Half-Life, v tuto chvíli však není jasné, o co konkrétně půjde. Na tento obsah láká závěrečná scéna traileru, v níž má hlavní hrdina Death Stranding Sam na hlavě Headcraba, ikonického nepřítele prvního i druhého Half-Life.

Port jinak bude mít veškeré „propriety“, na které jsou počítačoví hráči zvyklí – vysoký framerate, podporu ultraširokoúhlých monitorů nebo fotomód.

Tip: Fanouškovský remake ikonického Half-Life konečně má datum vydání

Jestli se hry, která je prvním Kodžimovým počinem po odchodu ze studia Konami a která vyšla v listopadu, někdy dočkají i hráči xboxových konzolí, je v tuto chvíli ve hvězdách.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ivo Zabránil
Anonym
Ivo Zabránil
Offline

Death Stranding je určitě můj oblíbenej herní titul z loňského roku. Mám rád i internetové memy ohledně této hry. Někdo však tento internetový mem dotáhl do úplného vrcholu a udělal parodii :-D O té hře si můžete přečíst tady [odkaz] . Myslím si, že je to fakt vtipný :D