Domů » Bleskovky » Známe datum představení Galaxy Note 9: stihne to před letošními iPhony?

Známe datum představení Galaxy Note 9: stihne to před letošními iPhony?

Před pár dny jsme vám ukázali první fotografie předního panelu telefonu Galaxy Note9 od Samsungu a jak se nyní zdá, jeho představení se nezadržitelně blíží.

Podle serveru Bloomberg bychom se představení nové vlajkové lodě měli dočkat už 9. srpna na vlastní akci Samsungu. Nový model dozná především vylepšení v oblasti fotoaparátu a celkového výkonu, design by se však oproti aktuálnímu modelu Note8 příliš změnit neměl. Otazník visí především nad otázkou, zda se u tohoto modelu konečně dočkáme tolik očekávané implementace čtečky otisků prstů do displeje, myslíme si však, že si tuto novinku Samsung chystá až pro svůj výroční model Galaxy S10/S10+.

Díky včasnému představení si tak chce Samsung získat určitý náskok před Applem a jeho iPhony, jejichž představení se očekává až někdy v září tohoto roku.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

11 komentářů

 1. předtavovat nebo představovat :-)

 2. Řadu Note považuji za nejlepší. S Pen je opravdu hodně návyková záležitost a kdo to vyzkouší a využije, tak většinou už nechce nic jiného. Dlouhou dobu jsem používal iPhone a na Note přišel nahodou. Po vyzkoušení mě absolutně dostal a dnes jedu na Note 8.

  • Přesně moje slova. Po Note II, 3 a 4 nyní zase Note 8. TOP navždy

  • Já jsem začal až z note 7, ale ten jsem musel nejdřív vyměnit a pak i ten vrátit, teď mám note 8 a už mě zajímá jen řada note.

 3. „Díky včasnému představení si tak chce Samsung získat určitý náskok před Applem a jeho iPhony, jejichž představení se očekává až někdy v září tohoto roku.“ Zdroj?

 4. No pospíchat moc nemusejí tu hrůzu jim nikdo nekoupí když jednu hrůzu v podobě Note 8 už hodně lidí má :-D Já jakož to Uživatel Note 3 jsem z téhle nudloidní vlny uražen a smířen s tím dokud bude můj starý mobil sloužit tak u něj zůstanu nebo přejdu na jiný nenudloidní mobil.

  • ????

  • Tak každýmu se líbí něco jiného.A ani Note 8 se nemůže líbit všem. Ale možná že když to budeš ještě minimálně rok na všech českých mobilních webech opakovat, tak možná už note 10 bude mít 16:9 displej a velké rámečky se čtečkou vepředu. Nevzdávej to!

  • Stačilo by 6″ a víc 16:9 s minimálními rámečky a čtečkou už v displeji. :-D Kéž by to bylo tak jednoduchý je už moc oblbnutých lidí marketingem nudloidních displejů.

  • A navíc co změní 9tka když to bude vypadat stejně jako 8čka? :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).