Domů » Bleskovky » Známe cenu HTC U11 s 6 GB RAM, 128GB pamětí a dvěma sloty na SIM

Známe cenu HTC U11 s 6 GB RAM, 128GB pamětí a dvěma sloty na SIM

HTC dnes spustilo předobjednávky vybavenější varianty svého vlajkového modelu U11. Vylepšená varianta disponuje 6 GB operační paměti RAM, 128GB interním úložištěm a podporou dvou SIM karet. Dual SIM varianta využívá hybridního slotu, což znamená, že buď můžete využívat sekundární nanoSIM karty nebo microSD paměťové karty (maximální podporovaná kapacita je 256 GB).

HTC U11 v klasické variantě se 4 GB RAM a 64GB interní pamětí se u nás prodává za 19 995 Kč jak ve verzi s jedním slotem na SIM kartu, tak i v dual SIM variantě. Neplatí to ale pro červenou barevnou variantu, která je k dispozici pouze se dvěma sloty na SIM.

HTC U11: recenze

Tip: Kompletní specifikace modelu HTC U11 v dual SIM variantě naleznete v našem katalogu. Parametry můžete porovnat také s klasickou variantou.

Doporučená koncová cena vybavenější varianty byla stanovena na 21 490 Kč včetně DPH. Objednávat můžete přímo na webu HTC; telefony budou rozesílány v průběhu září. Recenzi smartphonu HTC U11 si můžete přečíst zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. At jdou s tim hybridnim suplikem nekam…aspon vlajkove lode by mohly byt bez kompromisu…

  • Budeš se muset s těmi cca 100GB kapacity v telefonu uskromnit no:)

  • Verim ze i ty bys prisel na zpusob, jak vyuzit 2 SIMky a navic pametovku…tady nejde o kapacitu, ale prakticnost…

   …uskromnovat se u telefonu za 20+ tisic nehodlam…iPhone mam firemni, vzal jsem si ho ze zvedavosti…uz to neudelam…=)

 2. Teď si jako zákazník připadam trochu podvedený – kdyby řekli, že se sem chystá i tato verze, asi bych počkal. Nemyslim si, že bych ty 2GB rozdíl v RAM poznal, ale to úložiště by mi za to stálo. Trochu mě tím naštvali, protože doteď nebylo nikde slovo o tom, že 128GB verze má vůbec do ČR přijít, tak jsem si koupil 64GB verzi. Ale co, paměť jsem si rozšířil 128GB kartou a nemůžu říct, že by mě 4GB RAM nějak omezovala.
  I tak, příště by to mohli říct dopředu, že se něco takového plánuje.

  • Souhlasím s váma,U11 mám také puvodní a co se týče rychlosti systému a plynulosti-Ram stačí.6GB v telefonu asi zbytečná.co se týče 128 GB interní paměti-tak tolik ani nepotrebuji,32 je moc málo,64 dostačující.I na vetsi hry z obchodu.Telefon radim osobne mezi soucasnou spicku a oproti galaxy S8 kterou take vlastnim tak snad ztrácí pouze na displeji a nadstavbe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).