Známe cenu HTC U11 s 6 GB RAM, 128GB pamětí a dvěma sloty na SIM

HTC dnes spustilo předobjednávky vybavenější varianty svého vlajkového modelu U11. Vylepšená varianta disponuje 6 GB operační paměti RAM, 128GB interním úložištěm a podporou dvou SIM karet. Dual SIM varianta využívá hybridního slotu, což znamená, že buď můžete využívat sekundární nanoSIM karty nebo microSD paměťové karty (maximální podporovaná kapacita je 256 GB).

HTC U11 v klasické variantě se 4 GB RAM a 64GB interní pamětí se u nás prodává za 19 995 Kč jak ve verzi s jedním slotem na SIM kartu, tak i v dual SIM variantě. Neplatí to ale pro červenou barevnou variantu, která je k dispozici pouze se dvěma sloty na SIM.

Tip: Kompletní specifikace modelu HTC U11 v dual SIM variantě naleznete v našem katalogu. Parametry můžete porovnat také s klasickou variantou.

Doporučená koncová cena vybavenější varianty byla stanovena na 21 490 Kč včetně DPH. Objednávat můžete přímo na webu HTC; telefony budou rozesílány v průběhu září. Recenzi smartphonu HTC U11 si můžete přečíst zde.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku