Znalostní soutěž Belkin o Samsung Galaxy W a další ceny Belkin

Vyhrajte v naší letní soutěži Samsung Galaxy W nebo příslušenství Belkin v celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Tak neváhejte a odpovězte na 5 jednoduchých otázek, ať vám výhra neunikne.

Ke konci léta vám přinášíme další soutěž o ceny. Tentokrát se jedná o znalostní soutěž značky Belkin, ve které hrajeme o velmi zajímavé ceny. Co takhle nový telefon Samsung anebo si vylepšit váš stávající s chytrým příslušenství Belkin?

 

Příslušenství Belkin je ideálním doplňkem pro nejen všechny telefony a tablety. V sortimentu Belkin můžete nalézt jak kvalitní pouzdra, ochranné fólie, sportovní pouzdra, stojánky, nabíječky tak i inovativní výrobky jako je například bezdrátový hudební přijímač. Právě inovace nejlépe charakterizují tuto americkou značku, která klade důraz na kvalitu, funkčnost a odlišnost.

A právě na příslušenství Belkin Sunnysoft přichystal speciální akci a to 10% slevu na veškeré zboží Belkin. Navíc můžete využít i akci Doprava Zdarma při zakoupení 3 kusů a více.

   

A teď stačí jen odpovědět na otázky, vyplnit své jméno a kontaktní e-mail a doufat, zda se právě na vás usměje štěstí a odnesete si jednu z výher. V případě, že si s odpověďmi nebudete vědět rady, doporučujeme se podívat na webové stránky Sunnysoft, kde vše zjistíte. 

O co přesně hrajeme?

Obchod Sunnysoft se specializuje na mobilní telefony a příslušenství k nim již 13 let. Svojí přidanou hodnotu staví na šíři sortimentu a schopnosti dobře a odborně poradit. V síti plně zásobených kamenných prodejen si můžete zboží s vyškoleným prodejcem vyzkoušet a vybrat. Samozřejmostí je výborná skladová dostupnost a rychlá expedice z internetového obchodu.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a internetový obchod Sunnysoft.cz (provozovatel Sunnysoft s.r.o.)

2. Soutěž se koná od 15. září 2012, 07:00, do 21. září 2012, 12:00.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o výše uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vygenerováno 8 výherců, kteří si rozdělí výše uvedené ceny. Následně budou kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jména výherců budou zveřejněna formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 2 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena, výherce jsme vyhlásili zde.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku