Domů » Články » Získejte vstupenku na českou premiéru Nokia Lumia 900

Získejte vstupenku na českou premiéru Nokia Lumia 900

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o vstupenku na premiéru modelu Lumia 900. Staňte se jedním z prvních uživatelů v ČR, kdo si novinku vyzkouší.

Od 1. července se v České republice začne oficiálně prodávat Nokia Lumia 900 s operačním systémem Windows Phone 7.5. Při příležitosti uvedení na náš trh se v úterý 26. června od 16:00 v Praze uskuteční speciální akce pro novináře, na které bude Lumia 900 představena.


 

Pouze na SmartManii vám dáme možnost se této události zúčastit a být tak mezi prvními, kdo si novinku vyzkouší. Nabízíme jednu vstupenku a pokud máte pocit, že byste na téhle akci neměli chybět, napište nám do komentářů, proč bychom měli vybrat právě vás. Čím originálnější příspěvek napíšete, tím větší šance bude, že se na premiéru modelu Lumia 900 podíváte právě vy. Zapojte fantazii, vymyslete básničku nebo nějakou legrácku… je to na vás :-). Dopravu na akci si výherce hradí a zajišťuje sám.

Z vašich příspěvků v pátek 22. června odpoledne vybereme jednoho šťastlivce, který získá vstup na velice originální představení nové vlajkové lodi společnosti Nokia (už teď můžeme prozradit, že se akce bude odehrávat na velice zajímavém místě, konkrétně v nejvyšší budově ČR).

Aktualizováno: Výhercem vstupu na premiéru Lumie 900 se stává Tereza Zdvihalová. Gratulujeme :)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dilimajas
Anonym
dilimajas

Chtěl bych získat vstupenku, protože jsem student a zajímám se o telefony se systémem Windows Phone. Sám mám Windows Phone na HTC Radar, ale časem bych si chtěl právě pořídit zmiňovanou Nokii Lumii 900. Také dělám jednoduché aplikace na Windows Phone a také nějaké hry v XNA. Strašně moc rád bych se jel podívat na tuto českou premiéru.

Jf (neregistrovaný)
Anonym
Jf (neregistrovaný)

Chci se potkat s Radou Hulanu :)

Ondřej (neregistrovaný)
Anonym
Ondřej (neregistrovaný)

Myslim, ze jsem krasny a ta vstupenka se ke mne hodi.