Cena:

Získejte vstupenku na českou premiéru Nokia Lumia 900

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o vstupenku na premiéru modelu Lumia 900. Staňte se jedním z prvních uživatelů v ČR, kdo si novinku vyzkouší.

Od 1. července se v České republice začne oficiálně prodávat Nokia Lumia 900 s operačním systémem Windows Phone 7.5. Při příležitosti uvedení na náš trh se v úterý 26. června od 16:00 v Praze uskuteční speciální akce pro novináře, na které bude Lumia 900 představena.

 

Pouze na SmartManii vám dáme možnost se této události zúčastit a být tak mezi prvními, kdo si novinku vyzkouší. Nabízíme jednu vstupenku a pokud máte pocit, že byste na téhle akci neměli chybět, napište nám do komentářů, proč bychom měli vybrat právě vás. Čím originálnější příspěvek napíšete, tím větší šance bude, že se na premiéru modelu Lumia 900 podíváte právě vy. Zapojte fantazii, vymyslete básničku nebo nějakou legrácku… je to na vás :-). Dopravu na akci si výherce hradí a zajišťuje sám.

Z vašich příspěvků v pátek 22. června odpoledne vybereme jednoho šťastlivce, který získá vstup na velice originální představení nové vlajkové lodi společnosti Nokia (už teď můžeme prozradit, že se akce bude odehrávat na velice zajímavém místě, konkrétně v nejvyšší budově ČR).

Aktualizováno: Výhercem vstupu na premiéru Lumie 900 se stává Tereza Zdvihalová. Gratulujeme :)

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.