Zapojte se do testování BlackBerry Messengeru pro Windows Phone

Nedávno se ve Widnows Phone Store objevila aplikace BlackBerry Messenger, která ovšem nebyla veřejně přístupná a tak nebylo možné ji stáhnout a používat. Dnešním dnem kanadská společnost otevírá veřejné testování beta verze aplikace, do kterého se můžete zapojit i vy.

 

Bohužel to není jednoduché, je zapotřebí mít vlastní BlackBerry ID a být přihlášen v programu BlackBerry Beta Zone, který není pro české uživatele dostupný. Lze to ale obejít skrze změnu proxy například pomocí tohoto návodu na YouTube. Po úspěšné registraci se lze zapsat na seznam čekatelů na testování beta verze aplikace.

   

Aplikace designově perfektně zapadá do stylu Windows Phone a je rozdělená do tří oblastí – novinky, kontakty a konverzace. Aplikace podporuje skuinové chaty, do konverzací lze přikládat fotografie, hlasové poznámky, kontakty, případně můžete zaslat svoji polohu. Oblíbené kontakty nebo skupiny kontaktů lze připínat na domovskou obrazovku jako dlaždici. Beta je k dispozici především pro ty uživatele, kteří jsou ochotní hlásit chyby a poskytovat společnosti zpětnou vazbu. Ostatní by měli raději vyčkat na plnou verzi aplikace.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku