Domů » Bleskovky » Zapojte se do testování BlackBerry Messengeru pro Windows Phone

Zapojte se do testování BlackBerry Messengeru pro Windows Phone

Nedávno se ve Widnows Phone Store objevila aplikace BlackBerry Messenger, která ovšem nebyla veřejně přístupná a tak nebylo možné ji stáhnout a používat. Dnešním dnem kanadská společnost otevírá veřejné testování beta verze aplikace, do kterého se můžete zapojit i vy.

 

Bohužel to není jednoduché, je zapotřebí mít vlastní BlackBerry ID a být přihlášen v programu BlackBerry Beta Zone, který není pro české uživatele dostupný. Lze to ale obejít skrze změnu proxy například pomocí tohoto návodu na YouTube. Po úspěšné registraci se lze zapsat na seznam čekatelů na testování beta verze aplikace.

   

Aplikace designově perfektně zapadá do stylu Windows Phone a je rozdělená do tří oblastí – novinky, kontakty a konverzace. Aplikace podporuje skuinové chaty, do konverzací lze přikládat fotografie, hlasové poznámky, kontakty, případně můžete zaslat svoji polohu. Oblíbené kontakty nebo skupiny kontaktů lze připínat na domovskou obrazovku jako dlaždici. Beta je k dispozici především pro ty uživatele, kteří jsou ochotní hlásit chyby a poskytovat společnosti zpětnou vazbu. Ostatní by měli raději vyčkat na plnou verzi aplikace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Asi dobrý IM, ale neznám nikoho, kdo by ho měl.

  • Jít pohodlně s davem vždy znamená nemít to nejlepší dostupné řešení.

   Těm nejdůležitějším lidem jsem BBM už natlačil a ostatní, pokud chtějí něco hned, musí použít sms nebo volat. Jinak bych totiž u nespolehlivých hangoutů, skypů, whatsapů apod. mohl taky skončit napořád :-)

  • Třeba mu ten FB Messenger vyhovuje :D

  • Inkvizitor (neregistrovaný)

   Stando, ta první věta je krásným citátem, to si zapamatuji. Jinak zcela souhlasím, BBM používám velmi často a postupně jej rozšiřuji mezi rodinu a přátele.

  • Souhlas, prvni veta nema chybu, tento citat si schovavam.

   Pasuje a odpovida na tolik veci.. :-)

 2. xxx (neregistrovaný)

  bude potporovat i zasílání SMS?

 3. Takže, jelikož jsem v BlackBerry Beta Zone víc jak rok, tak jsem se registroval, ale bohužel, prakticky hned jak BB vydalo oznámení o testování, tak do několika desítek minut bylo vymalováno a seznam testerů uzavřen… Takže smůle, nezbývá než čekat na ostrou verzi…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).