Domů » Bleskovky » YouTuber se kvůli popularitě pokusil vysušit bazén papírovými utěrkami, internet zuří

YouTuber se kvůli popularitě pokusil vysušit bazén papírovými utěrkami, internet zuří

Když Greta Thunberg běsní nad plýtváním lidské společnosti a znečišťováním planety, musí se v tomto světě zákonitě najít i protiklad. Tím je aktuálně YouTuber Tyler Oliveira, který byl ochotný nakoupit 100 000 kuchyňských utěrek a pokusil se s nimi „vytřít“ vodu z bazénu. To vše jen aby získal pozornost a podařilo se mu vytvořit pokračování virálního videa z TikToku.

youtuber bazén ubrousky

Poté, co všechny role do bazénu naházel a poté vytáhl, zjistil, že vody příliš neubylo. Rozhodl se tedy pro elegantnější řešení – pro kýbl vody, který utěrkami opravdu vytřel, spočítal, kolik jich použil, a poté jednoduchou matematikou vypočítal, kolik by jich potřeboval na celý bazén.

Greta by se nejspíše zeptala, proč to neudělal rovnou. Stejná otázka napadá nejen nás, ale i mnoho dalších diváků videa, kteří na počin nevěřícně koukají a častují Oliveiru nepublikovatelnými výrazy.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments