Domů » Bleskovky » YouTuber se kvůli popularitě pokusil vysušit bazén papírovými utěrkami, internet zuří

YouTuber se kvůli popularitě pokusil vysušit bazén papírovými utěrkami, internet zuří

Když Greta Thunberg běsní nad plýtváním lidské společnosti a znečišťováním planety, musí se v tomto světě zákonitě najít i protiklad. Tím je aktuálně YouTuber Tyler Oliveira, který byl ochotný nakoupit 100 000 kuchyňských utěrek a pokusil se s nimi „vytřít“ vodu z bazénu. To vše jen aby získal pozornost a podařilo se mu vytvořit pokračování virálního videa z TikToku.

youtuber bazén ubrousky

Poté, co všechny role do bazénu naházel a poté vytáhl, zjistil, že vody příliš neubylo. Rozhodl se tedy pro elegantnější řešení – pro kýbl vody, který utěrkami opravdu vytřel, spočítal, kolik jich použil, a poté jednoduchou matematikou vypočítal, kolik by jich potřeboval na celý bazén.

Greta by se nejspíše zeptala, proč to neudělal rovnou. Stejná otázka napadá nejen nás, ale i mnoho dalších diváků videa, kteří na počin nevěřícně koukají a častují Oliveiru nepublikovatelnými výrazy.

David Preiss

8 komentářů

  1. Někdo holt pro slávu je schopný udělat jakoukoliv pitomost.
    Tak ještě, že ho nenapadalo vysušit třeba Bodamské jezero.

  2. tak vzhledem k tomu ze se na svem kanalu chlubi tim ze ma IQ 116 a je milovnikem eplu tak se neni cemu divit.

  3. Kde vidíte 100.000 rolí?

    • David Preiss

      Dobrý den, díky za připomínku, opraveno. Jedná se o jednotlivé útržky, ne celé role :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).