Domů » Bleskovky » Xiaomi Redmi 3S a Redmi Note 3 s kompletním LTE už seženete v ČR

Xiaomi Redmi 3S a Redmi Note 3 s kompletním LTE už seženete v ČR

U smartphonů značky Xiaomi uživatelé v minulosti museli bojovat s nekompletní podporou evropských LTE sítí, nicméně nyní se situace konečně začíná obracet k lepšímu a na českém trhu jsouo nově dostupné modely Redmi 3S a Redmi Note 3 přímo určené pro evropský trh a s kompletní podporou všech u nás používáných LTE pásem. Respektive model Redmi Note 3 u nás bude k dispozici od pondělí 5. září.

Xiaomi Redmi 3S nyní s kompletní podporou LTE pásem
Xiaomi Redmi 3S nyní s kompletní podporou LTE pásem

Zásadním zlomem v rámci distribuce také je, že s touto softwarovou i hardwarovou výbavou přicestuje nyní telefon přímo z výroby. Detailem, který pro znalce a fanoušky Xiaomi definitivně potvrzuje lokalizaci telefonu i pro evropský trh je i přítomnost evropské nabíječky, kterou dříve dodávali do balení až čeští distributoři.

Xiaomi Redmi 3s a Redmi Note 3 Pro v globální edici můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Martin P. (neregistrovaný)

  Telefony Xiaomi s podkorou 800MH LTE …Redmi 3S a Redmi Note 3 přímo určené pro evropský trh… nejsou určené pro Evropský trh jedná se o modely pro Hongkong a Tchaj Wan !

  • SLOVACovca (neregistrovaný)

   Ty jsi ale obrovský hňup

  • Ondřej Gardavský

   Jsou-li to modely pro Hong Kong a Tchaj-wan, tak co ta evropská nabíječka? V Hong Kongu mají ty velké trojkolíkové obludy a na Tchaj-wanu je zase v síti 110 V, takže pro tamní distribuci by tam nejspíš dávali tohle. V tom Hong Kongu jim to zůstalo po Britech, takže to svým způsobem evropská nabíječka je, ale v ČR by byla nepoužitelná…

  • Martin P. (neregistrovaný)

   moc dobře víte že nabíječka je taková jakou si většinou objednáte –

   Lépe řečeno neobjednáte,. Lidí kteří objednali přímo z eshopu Xiaomi není.
   A není den kdyby v diskuzích o telefonech ze zahraničí nebyly nějaký děti co tahají v komentářích rozumy nebo nezkoušeli rovnou aby to za ně někdo v číně objednal.

   Ale to vám jako člověku který v telefonech xiaomi jede už od roku 2011? není třeba vysvětlovat.

  • Ondřej Gardavský

   Ano, já v Číně už nějaký ten pátek jsem a objednávám přímo z oficiálního čínského e-shopu Xiaomi – a pokud kupuji telefon, tak ho mám vždy s čínskou nabíječkou. Proto jsem narážel na tu evropskou nabíječku, o které se v článku píše, že tam má být oficiálně. Pokud by to měla být distribuce pro HK či Tchaj-wan, tak by tam pravděpodobně měla být nabíječka pro tyto regiony a ne evropská, o které se píše v článku… takže jedna z těch informací nebude správná.

  • Ondřej Gardavský

   Nicméně o žádných dětech na diskuzích o telefonech ze zahraničí nic nevím, na takové diskuze nechodím (vyjma Smartmánie české diskuze o telefonech nesleduji).

   V telefonech Xiaomi skutečně „jedu“ od roku 2011 (odkud máte tak přesné informace?), ale „jedu“ v tom víceméně pro sebe, sem tam pomůžu objednat něco přátelům & známým zde, kteří to pak třeba odvezou někomu do ČR, ale není to obchod, který by mě živil.

   To jenom abych uvedl věci na pravou míru…

 2. RH (neregistrovaný)

  Až tyhle čínské hračky začnou pořádně fotit tak si třeba někdy i jednu pořídím.

  • Zkus se podívat na fotky z Huawei P9 Lite. Tam se to číňanům celkem povedlo.

 3. Nejsou to modely urcene pro europsky trh. Xiaomi tady nema ani zadne zastoupeni, ani servis, proste prekupnici se snazi neco vydelat, tot vse.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).