Domů » Bleskovky » Xiaomi potvrzuje: MIUI 12 dorazí v druhé půlce letošního roku

Xiaomi potvrzuje: MIUI 12 dorazí v druhé půlce letošního roku

Xiaomi poměrně pružně aktualizuje na svých telefonech prostředí MIUI, a to nezávisle na samotné verzi operačního systému. Spousta telefonů čínského výrobce již běží na nejnovější verzi MIUI 11, která přinesla změnu nastavení, vylepšený always-on displej a úpravy systémových aplikací. Nyní Xiaomi potvrdilo, že se na podzim dočkáme nové verze MIUI s číslem 12.

miui 12

Bohužel kromě obrázku zveřejněného na čínských sítích jsme se zatím žádné detaily o chystaném prostředí nedozvěděli, dá se předpokládat, že se je dozvíme v následujících týdnech. Samotný systém by měl být vypuštěn ve třetím čtvrtletí letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).