Domů » Bleskovky » Xiaomi potvrzuje: Mi Mix 3 s podporou 5G požene kupředu Snapdragon 855

Xiaomi potvrzuje: Mi Mix 3 s podporou 5G požene kupředu Snapdragon 855

Když společnost Xiaomi v říjnu představila smartphone Mi Mix 3, slíbila pro příští rok i speciální variantu s podporou sítí 5G. Tato verze bude mít patrně stejný zevnějšek jako aktuální model, uvnitř se ale odehraje malá rošáda.

Operátor China Mobile koná v těchto dnech v Pekingu výroční konferenci pro své partnery, mezi kterými je i společnost Xiaomi. Ta ve své prezentaci demonstrovala právě schopnost smartphonu Mi Mix 3 rychle se připojit k síti 5G, procházet web, streamovat video, apod. K tomu využívá modem Snapdragon X50, spárovaný s včera odhaleným čipsetem Snapdragon 855. Díky tomu získá Mi Mix 3 nejen podporu 5G, ale i vyšší výkon, lepší AI schopnosti, kvalitnější zpracování obrazu, apod.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Jirka (neregistrovaný)

  Jenom škody, že nebude mít bezdrátové nabíjení jinak bych do něho určitě šel..

  • MIU (neregistrovaný)

   Proč by neměl? Vždyť i současná MIX 3 má bezdrátové nabíjení, dokonce je bezdrátová nabíječka v balení.

 2. Roman (neregistrovaný)

  Pěkný telefon snapdragon 855 super ale škoda že není bezdrátové nabíječka. I 5G super jen aby naši operátoři to co nejdřív zavedli i u nás.

 3. Arandon 99 (neregistrovaný)

  Ahoj chtěl bych se zeptat v jakým měsíci příštího roku 2019, by měl být na trhu u nás v ČR?Mám o něj velký zájem.Diky za každou radu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *