Domů » Bleskovky » Xiaomi potvrzuje: Mi Mix 3 s podporou 5G požene kupředu Snapdragon 855

Xiaomi potvrzuje: Mi Mix 3 s podporou 5G požene kupředu Snapdragon 855

Když společnost Xiaomi v říjnu představila smartphone Mi Mix 3, slíbila pro příští rok i speciální variantu s podporou sítí 5G. Tato verze bude mít patrně stejný zevnějšek jako aktuální model, uvnitř se ale odehraje malá rošáda.

Operátor China Mobile koná v těchto dnech v Pekingu výroční konferenci pro své partnery, mezi kterými je i společnost Xiaomi. Ta ve své prezentaci demonstrovala právě schopnost smartphonu Mi Mix 3 rychle se připojit k síti 5G, procházet web, streamovat video, apod. K tomu využívá modem Snapdragon X50, spárovaný s včera odhaleným čipsetem Snapdragon 855. Díky tomu získá Mi Mix 3 nejen podporu 5G, ale i vyšší výkon, lepší AI schopnosti, kvalitnější zpracování obrazu, apod.Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jirka
Anonym
Jirka

Jenom škody, že nebude mít bezdrátové nabíjení jinak bych do něho určitě šel..

MIU
Anonym
MIU

Proč by neměl? Vždyť i současná MIX 3 má bezdrátové nabíjení, dokonce je bezdrátová nabíječka v balení.

Roman
Anonym
Roman

Pěkný telefon snapdragon 855 super ale škoda že není bezdrátové nabíječka. I 5G super jen aby naši operátoři to co nejdřív zavedli i u nás.

Arandon 99
Anonym
Arandon 99

Ahoj chtěl bych se zeptat v jakým měsíci příštího roku 2019, by měl být na trhu u nás v ČR?Mám o něj velký zájem.Diky za každou radu.

Operátor
Anonym
Operátor

Dobrý den, 15.2.2019