Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Note 2 se zakřiveným displejem na prvních fotografiích

Xiaomi Mi Note 2 se zakřiveným displejem na prvních fotografiích

V následujících týdnech se od společnosti Xiaomi očekává představení hned dvou novinek, které mají nastartovat vytrácející se dynamiku na domácím trhu. Největší naděje jsou vkládány do modelu Mi Note 2, který má nabídnou tu nejlepší možnou výbavu. V uplynulých dnech se objevily spekulace o čtyřech různých variantách včetně prémiové verze, která se pustí do ostrého souboje s jihokorejskou konkurencí. Mezi hlavní zbraně se zařadí 5,7“ Quad HD displej s dvojitým zakřivením. S nejvyšší pravděpodobností půjde o Super AMOLED panel od Samsungu, který jako jediný výrobce nabízí tuto technologii třetím stranám.

Snímek obrazovky 2016-08-26 v 16.56.20

Naši domněnku potvrzuje série uniklých snímků, které byly nedávno publikovány na čínských serverech. Xiaomi Mi Note 2 bude mezi prvními smartphony, které vsadí na čipset Snapdragon 821 v kombinaci s 6 GB operační paměti. Pro data a aplikace bude připraveno interní úložiště s velkorysou kapacitou 128 GB. Co se týče fotoaparátu, Xiaomi využije současné vlny a svůj nejlépe vybavený model osadí duální optikou. Každý z použitých snímačů má disponovat rozlišením 12 Mpx a světelností kolem f/2.0.

52429190-6b32-11e6-9942-5346bbc87421

Na závěr je vhodné dodat, že ačkoli se publikované snímky snaží tvářit věrohodně, doporučujeme příliš nejásat a raději vyčkat oficiální premiéru, která na sebe jistě nenechá příliš dlouho čekat.

Xiaomi Mi Note 2 můžete zakoupit v obchodě Beryko.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).