Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 3 dorazí příští týden. Zřejmě překvapí podporou 5G a rekordní kapacitou RAM

Xiaomi Mi Mix 3 dorazí příští týden. Zřejmě překvapí podporou 5G a rekordní kapacitou RAM

Smršť nových smartphonů v měsíci říjnu zdaleka nekončí, svoji novinku chystá i společnost Xiaomi. Ta konečně rozeslala pozvánky na odhalení smartphonu Mi Mix 3, ke kterému dojde příští týden 25. října. A rozhodně se bude nač těšit.

Řada Xiaomi Mi Mix vždy excelovala ve využití čelní plochy telefonu displejem, a ani chystaný telefon nemá být jiný. Pokud se potvrdí předchozí spekulace, bude displej zabírat téměř 100 procent čelní strany, neboť selfie kamerka má být schovaná po vzoru Oppo Find X ve výsuvném mechanismu. Tím však výčet novinek zdaleka končit nebude. Čínský výrobce totiž na síť Weibo zavěsil následující obrázek, který si většina zahraničních redakcí vysvětluje poměrně jednoznačně.

Xiaomi Mi Mix 3 má dostat podporu sítí 5G a 10 GB operační paměti. Dá se předpokládat, že telefon vsadí na osvědčení čipset Qualcomm Snapdragon 845, ten však v sobě 5G modem nemá integrovaný, proto bude muset Xiaomi vsadit na externí řešení.

Telefon má dále dostat čtečku otisků prstů zabudovanou do displeje a speciální hardwarové tlačítko vyvolávající funkce spojené s umělou inteligencí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments