Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 3 bude mít pravděpodobně duální fotoaparát a čtečku na zádech

Xiaomi Mi Mix 3 bude mít pravděpodobně duální fotoaparát a čtečku na zádech

Xiaomi Mi Mix byl telefon, o němž se dá říct, že odstartoval fenomén bezrámečkových telefonů. Byl totiž prvním kvalitním a výkonným smartphonem, který nabídl velký displej s minimálními rámečky – to v době představení zdaleka nebylo běžné ani u top modelů světových značek. Na úspěch Xiaomi navázalo druhou generací, která se nám také líbila, ale už zdaleka nebyla tak unikátní jako originální Mi Mix.

Tip: Podrobné parametry Xiaomi Mi Mix 2 (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Nyní do médií unikl snímek údajného zadního panelu připravované třetí generace. Je ale také možné, že se jedná pouze o záda mezigeneračního faceliftu Mi Mix 2S, což by bylo možná i pravděpodobnější vzhledem k nedávnému představení dvojky.

Z fotografie je patrné, že nové zařízení bude vybaveno duální kamerou umístěnou podobně jako na iPhonu X a chybět nebude ani vzadu situovaná čtečka otisků prstů.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments