Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 3 bude mít pravděpodobně duální fotoaparát a čtečku na zádech

Xiaomi Mi Mix 3 bude mít pravděpodobně duální fotoaparát a čtečku na zádech

Xiaomi Mi Mix byl telefon, o němž se dá říct, že odstartoval fenomén bezrámečkových telefonů. Byl totiž prvním kvalitním a výkonným smartphonem, který nabídl velký displej s minimálními rámečky – to v době představení zdaleka nebylo běžné ani u top modelů světových značek. Na úspěch Xiaomi navázalo druhou generací, která se nám také líbila, ale už zdaleka nebyla tak unikátní jako originální Mi Mix.

Tip: Podrobné parametry Xiaomi Mi Mix 2 (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Nyní do médií unikl snímek údajného zadního panelu připravované třetí generace. Je ale také možné, že se jedná pouze o záda mezigeneračního faceliftu Mi Mix 2S, což by bylo možná i pravděpodobnější vzhledem k nedávnému představení dvojky.

Z fotografie je patrné, že nové zařízení bude vybaveno duální kamerou umístěnou podobně jako na iPhonu X a chybět nebude ani vzadu situovaná čtečka otisků prstů.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentářů

  1. Pokud by to byla pravda, tak ať se jde Xiaomi vycpat. Mi Mix jsou originální. Jednička i dvojka, ale tohle ne. Proč se opičit po Applu. Mám Mi Mix 1 a je to prostě originální kousek. Doufám, že je to fake.

  2. Ondřej Gardavský

    No pořádný foťák by MIX2 potřeboval jako sůl. Koupil jsem nedávno tu bílou celokeramickou verzi a kvalita fotografií fakt děs běs, horší než svého času Mi 4c, v rámci tehdejšího portfolia cca mid-end. Nejsem žádný fotonadšenec, ale u telefonu, jehož cenovka pomalu atakuje iPhony, je tohle velký fail. Za dva dny šel z domu, u Xiaomi první větší zklamání…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).