Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2 zná datum své premiéry. Bude to dříve, než jsme čekali

Xiaomi Mi Mix 2 zná datum své premiéry. Bude to dříve, než jsme čekali

Společnost Xiaomi právě vypustila na čínskou síť Weibo upoutávku na chystanou akci, na níž představí druhou generaci svého bezrámečkového smartphonu Mi Mix z konce loňského roku. Letošní Mi Mix bude představen dříve než jeho předchůdce, již 11. září, tedy za necelé dva týdny.

Opět se můžeme těšit na telefon, jehož čelní stranu nebudou narušovat prakticky žádné rámečky okolo displeje, výbavou má novinka mířit do těch nejvyšších pater. Pokud se potvrdí spekulace, založené na výsledcích benchmarků, dočkáme se zařízení s 6,4″ Quad HD displejem, čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM, 128 nebo 256GB vnitřní pamětí a akumulátorem s kapacitou 4 500 mAh.

Xiaomi Mi Mix 2 na nových renderech: displej skoro přes 100 % čelní plochy

Dojít by mělo i na duální fotoaparát na zadní straně telefonu, spekuluje se také o funkci rozpoznávání uživatele podle 3D skenu obličeje. Tuto technologii chce letos použít i Apple u svého výročního iPhonu, který bude představen o den později.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).