Xiaomi Mi Mix 2 na nových renderech: displej skoro přes 100 % čelní plochy

Čínsky gigant Xiaomi je po hubenějším roce opět na vzestupu, vrátil se mezi 5 největších výrobců smartphonů a začíná expandovat do Evropy. Někdy ke konci letošního roku by navíc mohl představit nový telefon, který by opět posunul hranice ve využití čelní plochy displejem. Loni se to povedlo s modelem Mi Mix, letos by mohl něco podobného učinit jeho nástupce. Jak by mohl model Mi Mix 2 vypadat, ukázal na svém Facebooku designér Philippe Starck, který byl zapojen do návrhu první generace.

Even less

Zveřejnil(a) Starck dne 17. srpen 2017

Jedná se o konceptuální produktový design, to znamená, že se nemusí jednat o finální vzhled. To ostatně naznačují i písmena WIP, tedy „work in progress“. S konceptem Philippe Starcka si pohrál i známý designér Benjamin Geskin a postavil na nich svoje rendery.

Telefon má výrazně menší rámečky, než jakákoliv konkurence, zbyla pouze tenká brada, v jejímž levém spodním rohu se krčí čočka předního fotoaparátu. Jak moc jsou rámečky tenké, má dokázat i následující srovnání s loňským modelem a smartphonem Galaxy S8 Plus.

Otázkou však je, zda takto bude Mi Mix 2 skutečně vypadat, nebo zda se jedná pouze o zbožné přání dvou designérů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. Pacik (neregistrovaný)

  Kdyby ten vyšší rámeček radši umístili nahoru. Takhle je používání přední kamery dost nepohodlné-

 2. mass (neregistrovaný)

  naco je toto dobre , nechapem … clovek aby pomaly chytal mobil pinzetou , nie ze nahodou tukne niekde omylom na displej , kde by ten displej byt nemusel …

 3. P H A B L E T (neregistrovaný)

  1) Nejdůležitější info pro nás je české LTE
  2) Jaká bude uhlopříčka a poměr stran? Pokud 6.4“ 16:9, tak prodávám svůj S8+ (i když na DEX už jsem si docela navykl)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *