Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2 vstupuje do masové produkce. Takto bude vypadat prodejní balení

Xiaomi Mi Mix 2 vstupuje do masové produkce. Takto bude vypadat prodejní balení

Přesně za týden bude představen nový bezrámečkový smartphone společnosti Xiaomi, model Mi Mix 2. Toto zařízení má nabídnout nejen atraktivní design, ale i velmi dobrou výbavu, která si nezadá s konkurenčními vlajkovými smartphony. Navíc se zdá, že na novinku bychom neměli čekat příliš dlouho, ředitel čínské společnosti Lei Jun prozradil, že telefon se začal masově vyrábět a dokonce na čínskou síť Weibo zaslal i dva obrázky prodejního balení.

V těchto dnech také v Číně začíná reklamní kampaň, která má na novinku nalákat. Samozřejmě hlavním tahákem má být vyzdvihnutí tenkých rámečků, díky nimž telefon při používání fotoaparátu takřka nemá být v ruce vidět.

Od ředitele Xiaomi také víme, že si telefon ponechá širokoúhlý displej s poměrem stran 17:9. Premiéra se odehraje 11. září. Přikládáme ještě další dva nové rendery Xiaomi Mi Mix 2, které se objevily na čínské sociální sítí Weibo.

Přední panel Mi Mix 2 na fotografiích: za dveřmi je nový bezrámečkový rekordman

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).