Domů » Bleskovky » Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2: první se Snapdragonem 660? Známe i další parametry

Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2: první se Snapdragonem 660? Známe i další parametry

Společnost Xiaomi má údajně již brzy představit novou generaci svého experimentálního smartphonu mi Mix, na jehož vzhledu se má podílet francouzský designér Philippe Starck. Na internet nyní vyplouvají nové informace o tom, jakou má chystaná novinka dostat výbavu.

xiaomi-mi-mix-ii

I když byly původnímu modelu vytýkány velké rozměry spojené s 6,44palcovým displejem, chystaný nástupce si má takto ponechat stejný zobrazovač. Vylepšovat se má uvnitř, hnacím motorem bude údajně nový čipset střední třídy Qualcomm Snapdragon 660 tvořený jádry Kryo a spárovaný s 6 GB RAM a 128GB vnitřní pamětí. Akumulátor si má vysloužit velmi slušnou kapacitu 5 000 mAh. Mi Mix 2 má podle spekulací dorazit již v květnu tohoto roku.

Recenze Xiaomi Mi Mix: Doba bezrámečková

„Bezrámečkový“ smartphone Xiaomi Mi Mix můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Jestli bude verze se všemi frekvencemi LTE a zapracují na kvalitě foťáku, jdu si pro něj :-)

  2. Marek Studnicka

    Dle mého názoru frekvence LTE nebudou a zlepššní fotáku je asi také utopie-moc tomu nevěřím

  3. Asi si pletete Mi MIX a MAX

  4. Uvital bych mnohem radeji navrat opravdove nerozbitne legendy N5510 a krasneho maleho luxusniho telefonku N8810.. Tahle N3310 mne nikdy neoslovila. Jedno je ale jiste, tak ci onak, uz to stejne nikdy nebude ta N3310 jak ji zname, bohuzel.

  5. Menší displej, lepší cena, LTE a bude to dokonalost…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).