Xiaomi Mi Mix 2 opět vyrazí dech. Téměř celou přední stranu vyplní displej

Xiaomi loni v říjnu představilo smartphone Mi Mix, který předznamenal budoucnost telefonů s bezrámečkovým designem. V letošním roce se objevilo několik jeho následovníků a Mi Mix se pomalu vytratil z dohledu, na podzim by však mohla přijít jeho druhá generace. Obrázek, jak by měl Mi Mix 2 vypadat, se nyní objevil na čínské síti Weibo.

Bohužel autenticitu snímku nemůžeme potvrdit, zdroj tvrdí, že se jedná o render prototypu. Ten zaujme na první pohled téměř 100% využitím čelní strany displejem, jedinou výjimkou je útlá brada ve spodní části zařízení. Xiaomi již u první generace dokázalo, že si umí poradit s absencí mřížky sluchátkového reproduktoru a některých čidel, z tohoto renderu není však patrné ani umístění selfie kamerky. Telefon na obrázku obepíná kovový rámeček, který je při spodní straně narušen výduchy pro hlasitý reproduktor a USB-C konektorem pro nabíjení.Xiaomi Mi Mix recenzeNepřehlédněte

Recenze Xiaomi Mi Mix: Doba bezrámečková

Co se hardwarové výbavy týče, spekuluje se o čipsetu Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM, 19Mpx fotoaparátu a akumulátoru s kapacitou 4 500 mAh. Mi Mix 2 má být údajně představen v polovině září a do prodeje má jít krátce nato za cenu 4 999 CNY (asi 16 700 korun bez DPH).

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku