Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Mix 2 míří na český trh: známe cenu i dostupnost

Xiaomi Mi Mix 2 míří na český trh: známe cenu i dostupnost

Společnost Xiaomi před třemi týdny představila druhou generaci svého smartphonu Mi Mix, který se pyšní skvělým využitím čelní plochy displejem a nezaostává ani v dalších parametrech. Našince potěší především podpora všech u nás používaných LTE pásem, takže se nabízí vcelku logické otázky: kdy a za kolik?

Xiaomi Mi Mix 2 se začne na našem trhu prodávat na přelomu října a listopadu za cenu 14 990 korun včetně DPH. Dostupná bude pouze standardní verze s 6 GB RAM a 64GB úložištěm, jiné se k nám alespoň prozatím oficiální cestou nepodívají. Čekání na zahájení prodeje si můžete ukrátit přečtením našich prvních dojmů z tohoto zajímavého zařízení.

Xiaomi Mi Mix 2: bezrámečková elegance podruhé (první dojmy)

Smartphony značky Xiaomi včetně Mi Mix 2 můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).