Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Max 3 má mít obrovský displej a velkokapacitní baterií

Xiaomi Mi Max 3 má mít obrovský displej a velkokapacitní baterií

Letos v květnu byl představen tabletofon Xiaomi Mi Max 2 s výbavou střední třídy, rozměrným 6,44″ displejem a akumulátorem s kapacitou 5 300 mAh (více informací). V příštím roce bychom se měli dočkat jeho nástupce, který se údajně zařadí spíše mezi malé tablety, než mezi smartphony.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 3 má dostat rovnou 7″ zobrazovač, který se do zařízení patrně vejde na úkor horního a spodního rámečku. Displej má totiž nabídnout moderní poměr stran 18:9, tudíž by k nárůstu fyzických rozměrů celého zařízení nemuselo dojít nijak výrazně. Každopádně se však bude jednat o pořádného macka, který se nevejde do každé kapsy.

Chystaná novinka má být nabízena v několika konfiguracích, na výběr bude mezi čipsety Qualcomm Snapdragon 630 a 660. Oba podporují technologii Quick Charge, která má sloužit k rychlému dobíjení masivního 5 500mAh akumulátoru. Mi Max 3 má být nabízen s 3 nebo 4 GB RAM a 32GB úložištěm. Telefon má také dostat duální fotoaparát, jeho parametry jsou však prozatím neznámé. Stejně tak nevíme, kdy má být Mi Max 3 představen.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Pokud zase nebude mít LTE B20 (800 MHz), tak je na nic.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).